Милецькому монастирю – 470 літ

В обителі за совєтів у вівтарі висів портрет Леніна і зробили їдальню

Свято-Миколаївський чоловічий монастир, що в селі Мильці Старовижівського району, сьогодні знаний не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Сюди приїжджають паломники з Білорусі, Росії. Молодь, побачивши святиню, що притулилася до річки Турії, не може намилуватися її красою. Та тільки старші люди знають, що ці древні стіни пережили і розруху, і наругу.

Негода, що вирувала на Рівненщині у ніч із 26 на 27 серпня, повністю знеструмила 95 населених пунктів та вісім – частково.

Далі …

неділю близько шостої вечора працівник консульської установи Єжи Юзеф Зімни на автомобілі «Тойота Рав-4» поблизу селища Голоби Ковельського району, їдучи до Луцька, збив велосипедистку Анастасію Б., 1985 року народження, яка рухалася у зустрічному напрямку.

Далі …

Чоловік з незвичною екіпіровкою та саморобним двоколісним транспортом, схожим на велосипед, привернув увагу і дорослих, і малих мешканців селища Шацьк. Виявилось, це 56-річний англійський турист Рой Х’юболл, який п’ятий рік поспіль мандрує Європою.

Далі …

Я – вчитель. У мене троє дітей, серед них трирічні двійнята. Я отримувала допомогу як на другу і третю дитину. Зараз за певними обставинами оформила додаткову відпустку терміном на рік. Мене цікавить: який стаж по догляду за дітьми мені зарахують при виході на пенсію (3 чи 6 років)?

Далі …

І у конфліктних ситуаціях між водієм та пасажиром камера стане «третейським суддею». До кінця року відеопристрої планують встановити на кожному маршруті.

Далі …

Наступного дня Луцьк відзначав уже День міста – 927-річчя від дня першої писемної згадки. Цього разу лучан порадували святом квітів, концертом та матчем ветеранів футболу. Найбільша інтрига, що чекала усіх у День народження міста, – відкриття сонячного годинника на Театральному майдані.

Далі …

Нині у Селці про рід Полонських нагадує лише склеп, де покоїлось тіло Івана Полонського. Де воно зникло – ніхто не знає. За Радянського Союзу в холодному приміщенні був штаб цивільної оборони колгоспу, згодом тут зберігали молоко

Далі …

Офіцер ствердно закивав головою, а як доказ показав посвідчення якоїсь газети. Письменник поважав газетярів, тож пожалів англійця. Сталося так, що переможець відразу не зміг відвезти полонених у свій штаб. А на інший день великі сили британців оточили невеликий загін і переможці самі опинилися у полоні.

Далі …

Тут, у самісінькому центрі міста, кілери серед білого дня з автоматів розстріляли автівку, в якій їхав кримінальний авторитет, відомий у своїх колах як Вова Морда.

Далі …