Корів нема де пасти, бо все перерили копачі бурштину

Боротьба за землю розгорнулася у селі Жовкині Володимирецького району. Місцеві жителі намагаються врятувати свої угіддя від копачів бурштину, які тут цілодобово орудують. Бідкаються, через перериті пасовища змушені продавати худобу. З проханням протидіяти цьому бізнесу, кажуть, обійшли чи не усі інстанції.   Місцеві жителі розповідають, що протягом кількох останніх років ситуація з незаконним видобутком бурштину сягнула [...]

Щодня, йдучи на роботу, помічала маленьку дівчинку з виразними блакитними очима. Мама возила її у колясочці, постійно бавилася і розмовляла з маленькою. Та минав час, і очевидним ставало те, що у неї проблеми з розвитком. Дівчинка не виявляла ніяких емоцій, не рухала ніжками і ручками.

Далі …

Село Піща Шацького району на Волині розташоване на межі з Білоруссю. За роки незалежності тут занепало сільське виробництво (від колгоспу залишилася тільки назва), а люди змушені шукати роботу не тільки в Україні, але й за кордоном. У занедбаному стані знаходиться і польський маєток, який у переліку палаців-садиб України зазначений як «Садиба Гутовського». Ми просимо місцевого краєзнавця Олександра Кравченка показати це історичне місце.

Далі …

У селі Гайки Ситенські Радивилівського району на городі біля старої напіврозваленої хатини виблискує куполами невеличка капличка. Місцеві жителі розповідають, що звели її тому, що в оселі Теклі Перетятко колись обновилася ікона. В кімнаті, де це сталося, лежала важко хвора бабуся, і коли вона побачила диво, спокійно відійшла в інший світ. Було це за Радянського Союзу, [...]

Далі …

Справжня чудотворна святиня знаходиться у селі Довгалівка Радивилівського району Рівненської області. Понад 150 років на території місцевої школи з-під землі росте кам’яний хрест. Селяни розповідають, що він несе в собі неабияку благодать, а тим, хто щиро вірить у Бога, неодмінно допомагає позбутися будь-якої недуги.

Далі …

Не одна родина у селах виживає саме за рахунок дарів лісу. Це сезонні заробітки, і залежать вони від матінки-природи, але це дає людям хоч якось зводити кінці з кінцями. От і родина Світлани Маїло із села Масловець Любомльського району на Волині влітку та восени ледь не щодня вирушає до лісу. Починаючи з червня – по чорниці, а от вже поближче до серпня – по гриби.

Далі …

В Україні він запросто міг загриміти за грати. Адже на початку минулого століття хлопець палко захищав українську мову, дружив з Лесею Українкою та Климентом Квіткою, друкував вільнодумні вірші, у яких вже тоді йшлося про незалежність України. Сьогодні у його рідному селі Великі Бережці, що у Кременецькому районі на Тернопільщині, відкрито літературно-меморіальний музей імені Олександра Неприцького-Грановського. Чи думав колись хлопець, син родини ковалів, що в пам’ять про нього започаткують культурний осередок і його ім’я знатиме увесь світ?

Далі …

З кожним роком «Стежина добра» набирає популярності П’ятий рік при Старосільській жіночій обителі, що у Маневицькому районі, діє православний дитячий табір «Стежина добра». І з кожним роком сюди все більше охочих потрапити. А дехто приходить до священиків Волинської єпархії УПЦ і відверто каже: «Зробіть з дитини сильну особистість…»               [...]

Далі …

Нещодавно, прогулюючись по міському парку, побачила напис на лавчині. Чорним маркером здоровезними літерами було виведено: «Пропоную секс за гроші. Маша». І номер мобільного телефону. Чогось стало шкода цієї незнайомої Маші. Бо сумніваюся, що це вона писала, бажаючи таким чином підзаробити. Подібне оголошення більше змахувало на чийсь злий жарт або помсту кавалера, якого Маша, приміром, мала нахабство не кохати. Думати саме так мене змусила схожа історія однієї моєї знайомої, яка сталася кілька років тому.

Далі …

Овен Успіху досягнете завдяки розрахунку та енергійності. Вам під силу багато що, але не витрачайте енергії на людей, які того не варті. Телець З’явиться шанс відкрити у собі багато цікавого та оригінального, що буде корисним і для вас, і для ваших близьких. Близнюки Вас будуть підтримувати у ваших планах, але не забувайте віддячити тим, хто [...]

Далі …