Рятуємо хворих кроликів

Міксоматоз – гостра вірусна хвороба, що має швидкий перебіг. У хворого кроля припухає голова, опускаються і припухають вуха. Утворюється так звана левова голова. З очей виділяється гній, що склеює набряклі повіки. Дихання важке, кролі хриплять.

У Москві та Санкт-Петербурзі давно заборонили продаж корвалолу і валокордину без рецепта. Місцева влада прирівняла ці звичні для багатьох препарати до… отруйних і сильнодіючих.

Далі …

Сьогодні часто можна почути про необхідність пошуку і застосування альтернативних джерел енергії, зокрема від сили вітру, що у багатьох випадках дає змогу підвищити надійність електропостачання. Але від побажань і балачок у нас ні туди, ні сюди.

Далі …

Скільки сортів яблук існує? Виявляється, декілька сотень.

Далі …

У Луцьку нарешті завершилася реконструкція залізничного вокзалу. Під час урочистого відкриття роботу будівельників приймали начальник Львівської залізниці Богдан Піх, голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та Луцький міський голова Микола Романюк. Оглянути оновлений вокзал-красень прийшли і багато мешканців міста.

Далі …

Минулого тижня у Східноєвропейському університеті імені Лесі Українки відбулася конференція трудового колективу. На ній затверджували статут і колдоговір. У цьому виникла необхідність у зв’язку з нещодавньою зміною офіційної назви університету.

Далі …

Часто ми забуваємо або губимо свої речі, прогулюючись вулицею чи парком. Дуже мала ймовірність того, що втрачене вдасться знайти. Що ж тут діяти?

Далі …

Нещодавно знайдений клаптик старовинного папірусу розміром 8 на 4 сантиметри може здійснити переворот в історії християнства. Він містить докази того, що Ісус Христос мав дружину – Марію Магдалину.

Далі …

Прокуратура Горохівщини порушила кримінальну справу щодо мешканки одного з сіл району. Потягнула вона під кримінал й тодішнього голову сільради. Удвох вони незаконно продали житло та земельну ділянку, яка належала онукові жінки.

Далі …

Подвір’я Віталія Коваля із Колоденки Рівненського району потопає в зелені. Тільки-но починається осінь, тут пахне яблуками, але особливо – виноградом. Мабуть, якби сюди зайшла людина із зав’язаними очима, неодмінно б відгадала, що біля оселі росте не одна лоза – настільки сильний виноградний аромат! А в колекції рівненського підприємця – аж 40 сортів винограду.

Далі …