Як українець Пантюх врятував німця Боссера

Маневичанин Михайло Якович Пантюх пройшов Велику Вітчизняну війну з першого дня до останнього. На жаль, нещодавно помер, не доживши до свого 90-ліття два місяці. Але залишив цікаві спогади про один випадок.

Андрушо, ось майже два роки, як ми живемо разом, рік нашій маленькій донечці, але нормально, як потрібно, у нас із тобою не було. Я мало коли відчуваю щастя. Скажи, чому ти не можеш бути люблячим чоловіком і хорошим батьком?

Далі …

Оригінальне захоплення має Володимир Кріса із села Великі Гаї Тернопільського району. Він майструє справжні шедеври зі звичайного паперу за допомогою фото та власної фантазії.

Далі …

Нещодавно у Луцьку відкрили пам’ятну дошку на честь колишнього голови облвиконкому Юхима Ярощука.

Далі …

Біля Більської Волі, що у Володимирецькому районі, є село Кругле на трохи більше як 80 хат. Зателефонувавши у редакцію, тамтешні жителі пожалілися на те, що у них вже три роки(!) немає світла. Точніше, електроенергія ніби і є, але користуватися нею неможливо: техніка не працює, а лампочки вечорами ледь жевріють.

Далі …

Коли ви продаєте свій голос, то ви даєте свій мандат від імені народу на подальший грабунок нашої держави, на безхмарне життя депутатам, які вас купили. Але в той же час ви забираєте майбутнє у тих людей, які не продаються, майбутнє своїх дітей. А що від того одержите? 50, 100, 200, 500 гривень за голос? Можливо, покращите свій матеріальний стан на день-два. А що далі? А далі ви знову будете говорити, що погано живете. Але ж ви продали своє майбутнє!

Далі …

Відомий ресторан у Львові «Криївка» став своєрідною візитівкою цього міста. Тож повідомлення про те, що його хочуть закрити, обурило громадськість.

Далі …

У невеличкому магазині на першому поверсі житлового будинку в Рівному 25-річний хлопець вистрілив у продавщицю, а потім – собі в голову.

Далі …

Термін перебування Плащаниці Божої Матері з Гефсиманського подвор’я в Україні продовжено – ще три тижні віруючі матимуть змогу вклонитися святині.

Далі …

Цей проект реалізовуватиметься спільно зі звіринцем польського міста Замосць. Спільний проект волинян і поляків здобув грант Євросоюзу.

Далі …