Звільнили за те, що поставила учня на коліна

Як виявила спеціальна перевірка після скарги батьків, одного з учнів директорка на лінійці примусила стати на коліна й просити вибачення в ображеної ним дівчинки, а іншому школяру намалювала крейдою на обличчі розу вітрів.

– З деревом працюю давно, хоча ніхто мене цьому не вчив, – зізнається чоловік. – Бачив, як хлопці роблять, і собі так старався. У мене, як художника, гарна фантазія, тож малюю в уяві картинку та переношу її на шматок деревини.

Далі …

У погожу днину застати вдома Якова Абрамчука із села Солов’ї Старовижівського району майже нереально. Зате його можна побачити у полі серед трав чи у лісі, де заготовляє лікарські рослини. По допомогу до сільського фармацевта їдуть з усієї округи. Його мазі рятують від хвороб шкіри. Скарбничка дідуся Якова багата на помічні рецепти й від інших болячок.

Далі …

Є аж двісті колективів художньої самодіяльності. Але звання народних аматорських мають вісім. Серед них і ансамбль «Родовід», яким керує Людмила Довгун і якому виповнилося 25 літ. У ньому є люди, що співають від початку заснування колективу. 30 липня він побував у Севастополі на святкуванні Дня Військово-Морського Флоту України.

Далі …

Значить, людям вона подобається. Як виник мій артистичний образ? Як відомо, в Західній Україні «дзідзьом» називають дідусів. Добрих, щирих і водночас, можливо, дещо кумедних. Отож, я з дитинства відзначався умінням розсмішити друзів пародіями на старого діда, який розповідає кумедні історії. Ось так мало-помалу мене й втягнуло в цей образ. Загалом на Дзідзя не можна ображатися... Він – позитивний, а його жарти – доброзичливі. Доброзичливі також пісні, що линуть з його вуст.

Далі …

Нещодавно до редакції «Вісника+К» прийшла стурбована читачка. Вона принесла кавун, який придбала в одному із супермаркетів Луцька. Жінка висловила підозри, що він «наколотий» усілякою гидотою, бо м’якоть була не яскраво-червона, а жовта.

Далі …

В Івано-Франківську для немовлят видають книги, які можна жувати, прати, прасувати!

Далі …

Та, за словами екологів, радіти другому цвітінню дерев не варто, адже воно пов’язане із хворобою. Каштани пошкоджені мінуючою міллю

Далі …

36-річна мешканка Івано-Франківської області, яка проходила тут курс лікування, викрала дитину. Правоохоронцям, які за кілька годин її затримали, свій вчинок пояснила просто: «Народити не можу, а дуже хочу мати дитину, тому й відважилася на такий крок».

Далі …

Російський підприємець Дмитро Іцков, який очолює високотехнологічний проект досліджень «Аватар», обіцяє мільярдерам безсмертя. Він найняв 30 вчених, щоб у найближчому десятилітті домогтися можливості трансплантації людського мозку в тіло робота.

Далі …