Озеро Святе переллється в Білорусь?

Активні розробка Хотиславського кар`єру, що на території Білорусі, загрожує озерам Волині. Нині білоруси освоїли першу чергу підприємства - випускають цеглу, планують виробляти блоки. Однак екологи наголошують: тоді вода може зникнути не лише з озер, а й з криниць.

2006 року в чотирьох селах Рожищенського району: Мирославці, Забарі, Мильську, Береговому створили газові кооперативи. Блакитне паливо підвели тільки до трьох сіл, а голову четвертого кооперативу селяни подали в суд. Тепер люди чекають грошової компенсації від Тамари Дудік.

Далі …

Колишній остарбайтер Петро Маманович розповідає, що і серед німецьких бауерів були порядні люди. Його господарі працювали разом із полоненими, їли за одним столом і не ображали робітників.

Далі …

У Володимир-Волинській районній лікарні працюють два лікарі-рентгенологи, які мають… майже по 100 років стажу. Бажаючих замінити пенсіонерів, на жаль, нема. Як і пільг таким фанатичним ветеранам праці.

Далі …

Нещодавно на запрошення Спілки журналістів Польщі колектив газети "Вісник+К" побував у Польщі. Подорож видалася захоплюючою і пізнавальною. Вісниківці побували у Варшаві, Любліні, Хелмі, Казімежі Дольному. Також поспілкувалися із колегами із найтиражніших польських видань - газети "Жеч Посполіта"

Далі …

У селі Дубрівка Дубенського району із 183 дворів майже у кожному вирощують лісові суниці. У ягідний сезон возять врожай до Львова. Кажуть, за ці кілька днів заробляють на цілий рік

Далі …

Українським міліціонерам розробили правила поведінки під час Євро-2012. Зокрема, їм заборонено випрошувати сигарети і сувеніри в іноземців та... лузати соняшникове та гарбузове насіння.

Далі …

Бразилець пограбував секс-шоп, однак виніс звідти лише золотий вібратор. Вартість украденої речі - чотири тисячі доларів.

Далі …

Почувши про підвищення пенсій вдовам чорнобильців, ще 10 січня звернулася у Пенсійний фонд із заявою про перехід на пенсію чоловіка по втраті годувальника сім’ї. Але мені лише зараз повідомили, що вирахувати пенсію від зарплати чоловіка неможливо, а тому я отримуватиму мінімальну. Чому так?

Далі …

Двоє мешканців Рівненщини зрізали тут дуб, вік якого перевищує 200 років.

Далі …