Загадкове викрадення з могили залишилося нерозкритим Їхні душі зустрілися на небесах

Родині Дмитруків довелося похоронити малими двох дочок. Діти хворіли на муковісцидоз. Тіло старшенької доньки хтось викрав із могили. Цей злочин досі не розкрили.

У волинському селі Тур на Ратнівщині є власний музей. Вчителька історії Світлана Гнатюк опікується ним на громадських засадах. Кожен експонат музею - сторінка історії села.

Далі …

У світі понад 200 мільйонів жителів хворіють на хронічний гепатит "С", якого називають "лагідним убивцею", бо хвороба протікає без симптомів. Як уберегтися від неї, розповідає завідувач відділенням обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський.

Далі …

Професор Володимир Василенко - автор першого варіанта Декларації про державний суверенітет України. Акцентуючи увагу на ті загрози, які стоять перед нашою державою, науковець вважає, що має відбутися третя українська революція. Вона усуне від влади Януковича і обере нову владу.

Далі …

На даху столичного висотного будинку з'явився храм. Відтак 15-поверхова будівля "виросла" ще на 10 метрів.

Далі …

Паломницька група з волинської єпархії УПЦ КП уперше побувала в м. Барі (Італія), де перебувають мощі Миколая Мирлікійського. Волиняни стали свідками святкування Перенесення мощей святого Миколая з Мир Лікійських до Барі.

Далі …

Їх читатимуть відомі на Волині люди з царини мистецтва, музики, літератури. Зокрема, бере участь у проекті і лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський.

Далі …

Минулого тижня голову Ратнівської райдержадміністрації і депутата райради від Партії Регіонів Валерія Трикоша затримали столичні міліціонери з Державної служби боротьби з економічною злочинністю.

Далі …

Участь у змаганні можуть взяти учні загальноосвітніх шкіл Луцька, які організовують групи 2-5 чоловік. Фотоквест проводиться на підтримку здорової сім’ї з метою показати молодій людині добрий приклад родинних стосунків.

Далі …

Коли подруга попросила підшукати для її дочки-студентки квартиру у Луцьку – думала, що справа не хитра, справлюся за тиждень. Наївна! Виявляється, мене чекало стільки підводних каменів, що процес затягнувся на два місяці.

Далі …