Українець розбудовує Білорусь

Уродженець Ківерців Віктор Саковський працює заступником губернатора у Бресті. Як чоловікові вдалося зробити вдалу кар'єру, розповідає його мама Ніна Олександрівна.

Чернівчанин Олександр Кульчицький має незвичайне хобі - подорожувати автостопом. За кілька років чоловік побував у Білорусі, Грузії, Туреччині. З кожної країни привіз масу вражень.

Далі …

У березні рівненському журналістові Євгену Цимбалюку виповнилося 50 років. Чому Євген обрав професію журналіста і як склалася його творча доля, розповідає він сам.

Далі …

За зґвалтування неповнолітньої група мешканців Любешівського району сядуть за грати. Усіх чотирьох правоохоронці затримали по гарячих слідах. Остаточний вирок виніс апеляційний суд .

Далі …

У Луцьку рятуватимуть річку Сапалаївку. На її розчищення з обласного фонду охорони навколишнього середовища мають виділити 1,5 мільйона гривень. Ще півстоліття тому Сапалаївкою ходили баржі, проте зараз вона мало нагадує річку. Волинська обласна рада таки підтримала звернення до центральних органів влади щодо ставлення до гомосексуалізму та недопущення легалізації одностатевих шлюбів. За ініціативу депутата від ВО [...]

Далі …

Сім’я у закритій хаті жила декілька днів, виходили лише попорати худобу.

Далі …

Незвичайне пошанування великому Кобзареві висловили студенти ВНУ: вони декламували твори Шевченка німецькою, англійською, французькою, польською, російською мовами.

Далі …

За попередніми оцінками, волинське підприємство за допомогою таких оборудок ухилилося від сплати податків щонайменше на суму 5 мільйонів гривень.

Далі …

Перший у нинішньому році випадок сказу зареєстрований на Ратнівщині, на хуторі Ілиця Самари-Оріхівської сільської ради.

Далі …

ТОП-10 найдорожчих клубів України за версією «Forbes»: 1. «Шахтар» – 193 млн доларів (бюджет на сезон 2011/2012 – 94,1 млн доларів); 2. «Динамо» – 85 (60); 3. «Дніпро» – 55 (94,1); 4. «Металіст» – 53 (40); 5. «Чорноморець» – 41 (5); 6. «Карпати» – 10,8 (8); 7. «Металург» – 10,2 (15); 8. «Арсенал» – 10,1 (9); 9. «Ворскла» – 10 (10); 10. «Волинь» – 9,2 (8).

Далі …