Символи Нового року з… солодощів

Ініціатор акції Анжела Одарич розповіла, що було зібрано понад 12 тисяч гривень, які передадуть на лікування онко-хворих дітей.

Візит Дідуся Мороза 30 грудня та 1 січня вартуватиме 180 гривень (зі Снігуронькою – 230), 31 грудня за таке замовлення доведеться заплатити 250 гривень (300, якщо прийде з онучкою). Слід зауважити, що це ціна за 10-15 хвилин святкової атмосфери.

Далі …

Якщо на початках «Лісова пісня» могла прийняти 250 осіб у заїзд, то зараз – 420.

Далі …

Хобі Михайла Шклярського вимагає й фінансових вкладень, але навіть у скрутні часи чоловік від свого захоплення не відмовлявся, хоча дехто змушений був розпродувати свої безцінні колекції, аби прохарчуватися.

Далі …

У його колекції – понад дві тисячі свічок фактично з усього світу. Кожна з них – це якийсь спомин, пам’ятна подія чи захоплююча мандрівка.

Далі …

Дивуєшся, чоловіча професія – і раптом таке жіноче захоплення. Тим паче, що господар стверджує: ні в якому разі не займається цим заради комерції, а для душі.

Далі …

Інна Леонідівна розповідає про правила створення чоловічих та жіночих композицій. Про квіти, якими варто оздобити подарунок для сильної статі і в жодному разі не використовувати для чарівної. Про гармонію ко-льорів, силу контрастів… Це ціла наука!

Далі …

Тепер владивостоцький владиславівець згадує цю пригоду зі сміхом. Каже: коли протверезів, чомусь такий сором взяв – і перед односельцями, і перед сім’єю, і перед самим собою, що вирішив зав’язати з чаркою.

Далі …

До речі, у 1843 році в Лондоні була надрукована перша новорічна листівка, а перша електрична гірлянда засвітилася 1895 року в Америці на ялинці, яка стояла перед Білим домом.

Далі …

Виявили, що носіями гена короткозорості є 45% британців. Укотре переконалися: найважливішим фактором ризику захворіти є наявність недуги у батьків. Уперше ідентифікували гени, що можуть бути задіяні у передачі цієї схильності.

Далі …