Продаєте щось через Інтернет – можете позбутися грошей

З року в рік кількість користувачів мережі Інтернет в Україні збільшується. Відповідно, зростає і рівень шахрайств в Інтернеті. Впродовж останніх півроку, за словами заступника прокурора міста Луцька Василя Корнесюка, Луцький міськвідділ внутрішніх справ все частіше реєструє повідомлення про шахрайства у мережі. Розрахунки в Інтернеті є операціями з найвищим рівнем небезпеки серед усіх з використанням платіжних карток. Але зібрати інформацію про картки можна лише завдяки безпечності їхніх власників.

Доброго дня! Я оплатив чек на заставу за меблі у розмірі 500 гривень, а за стіл і його доставку та складання заплатив у повному обсязі. Але минуло кілька тижнів, а товар я й досі не отримав. Дзвонив директору магазину і неодноразово чув лише те, що вони обіцяють привезти завтра, а завтра – знову переносять на наступний день. Підкажіть, будь ласка, що мені робити: адже у мене немає з ними договору, а є тільки чеки про оплату.

Далі …

Малина, чорниця, ожина, журавлина, брусниця, гриби, лікарські рослини – що тільки не росте у лісах навколо Кашівки, що у Ковельському районі. Здавалося б, живи і радій! Однак і тут, як і по всій Україні, є хати-пустки, хоч село до зникаючих не належить. Навпаки – в останні роки інтерес до населеного пункту зріс. Все частіше закинуті помешкання купують міщани – жителі обласного центру та Ковеля, які не нахваляться, яка тут чудова природа.

Далі …

Несподіваний подарунок зробила одна з пари овечок, які є живими елементами різдвяної шопки на центральному майдані Тернополя: вона привела на світ двох ягнят – біле і чорне.

Далі …

Щовесни протягом п’яти років у Криму рівненські депутати за 75 тисяч гривень гратимуть у футбол, волейбол, шахи, настільний і великий теніс, більярд та шашки.

Далі …

Те, що відбулося у нашій прадавній християнській державі – шок: виступаючи з концертом «Зустрінь кінець світу правильно», американський рок-співак Мерилін Менсон у столичному Палаці спорту на очах у глядачів порвав Біблію!

Далі …

Реалізацію цікавого проекту обіцяють на Львівщині. Завдяки Програмі Транскордонного Співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013» в центрі курортного села Східниця з’явиться незвична для місцевого люду та відпочивальників будівля. Тут хочуть звести… амфітеатр.

Далі …

Комунальники Кузнецовська провели мітинг біля приміщення міської ради, бо обурені рішенням її депутатів, які визнали роботу місцевого комунального підприємства за минулі два роки незадовільною.

Далі …

Мешканці села Помлинів Жовківського району змушені пити воду, вміст хімічних елементів у якій удвічі перевищує норму. На водопровід у цьому селі гроші шукають кілька років. Та замість трьох кілометрів труби, які потрібно прокласти до найближчого водопроводу, люди отримують нові відписки від влади.

Далі …

Я багатодітна мати. Маю посвідчення і медаль. Чула від знайомих, що маю право на безоплатну путівку в санаторій. Звернулася в соцзабез, а з мене там посміялися, і на цьому все. Але ж у мене 30 років стажу, материнське посвідчення і, на додачу, низка хвороб, які треба лікувати.

Далі …