Спортсмену виділять кошти на квартиру

З приємного подарунка почався новий рік для учасника Олімпійських ігор Олександра Ісакова, шестикратного рекордсмена України з плавання на дистанціях 100 та 200 метрів на спині.

Виховуємо дев’ятьох дітей, маємо дитину-інваліда з дитинства. У скільки років я можу піти на пенсію і скільки стажу мені треба мати? Моїй п’ятій дитині вже було 14 років. Які пільги я буду мати як багатодітна мати-героїня?

Далі …

Чиновники вінницької мерії планують з 2013 року запровадити електронний проїзний у громадському транспорті.

Далі …

Я вийшла заміж у Житомирську область 8.05.2012 року, там народився синочок, там була прописана і почала отримувати допомогу. Але ще на початку червня 2012 року я звідти виписалася і переїхала в село Єльне Рокитнівського району Рівненської області, тут прописалася із сином. Подала заяву на перевід дитячих грошей, але… Вже кілька разів зверталася у соцзабез, але, здається, моєї справи досі не знайшли і грошей мені не виплачують. Як мені дитину піднімати і чим годувати?

Далі …

Напрочуд оригінальною видалася цьогорічна новорічна ялинка на території Державного історико-культурного заповідника міста Дубно. Замість звичних кульок, гірлянд її прикрашають етнографічні предмети народного побуту XIX – XX століть, деяким з яких по двісті років. Це, зокрема, світильники, праски, діжки, гребені для розчісування, бутлі, посуд тощо.

Далі …

Ця церква на Волині неподалік Луцька, як і багато інших православних, перетерпіла чимало лиха за роки свого існування. Проте з Божої ласки та наполегливості людей її відновили, і зараз тут знову прославляють Господа Бога. А 8 січня, коли православні відзначають Собор Пресвятої Богородиці, заборольчани святкуватимуть 100-літній ювілей свого Свято-Богородичного храму, який припав на кінець грудня минулого року.

Далі …

У години пік втиснутися у маршрутку чи тролейбус – це щось із фантастики. В обідню пору верталася на роботу з центру міста у тролейбусі №2. Навдяганий люд так і норовив придавити таку комашку, як я. «Як же кондуктор працює серед тих пальт та шуб?» – подумала. А невдовзі і побачила його.

Далі …

Наприкінці жовтня село Молодьків Надвірнянського району облетіла новина: в оселі Ганни Бабінської на віконному склі з’явився лик Ісуса Христа. Чимало людей почали приходити до неї, щоб побачити те диво.

Далі …

Найменша у світі статуя Венери Мілоської, вміщена у вушко швейної голки, скульптура Мерилін Монро, розміщена на торці волосини, образ Ісуса Христа, створений у рисовому зерні. Мікромініатюри Володимира Казаряна в Америці увійшли до десятки найдивовижніших видовищ світу.

Далі …

Тож коли через три роки жінці повідомили, що знову треба їхати до столиці за черговим орденом, вона зі спокійним серцем збиралася в дорогу. У 2012 році з нагоди професійного свята поштарку вітав екс-віце-прем’єр міністр України Борис Колесніков та вручив орден «За заслуги» ІІ ступеня. Розповідаючи про відзнаки, жінка каже: у тому, що її удостоїли такої честі, найперша заслуга її клієнтів – різноманітних організацій та простих мешканців вулиць Коперника, Світлої, Шопена та інших, яких обслуговує.

Далі …