Мийте посуд… гірчицею

Не секрет, що після миття посуду на ньому залишаються дуже небезпечні хімічні речовини, які входять до складу популярних мийних засобів з магазинних полиць. Потрібно не менше десяти хвилин полоскання під проточною водою для видалення залишків хімії. Навіть якщо у вас достатньо часу і терпіння на це та грошей на сплату рахунків за воду, ці речовини [...]

Щоб правильно вибрати ногу, з якої потрібно вставати, перевірте, яка ніздря дихає вільніше – ліва чи права. Відповідно, ліву чи праву ногу й опускайте першою на підлогу – захист від хандри та ранкової роздратованості вам забезпечений.

Далі …

Складні погодні умови зупинили сотні вантажівок на різних автошляхах країни. Водії шукали порятунку у мешканців довколишніх населених пунктів. Хтось відгукувався і пригощав гарячою стравою замерзлих, а хтось намагався нажитися на чужій біді. Як повідомляє інформагентство ЗІК, у селі Ясенів Бродівського району, через яке проходить траса Київ-Чоп, де були великі затори, деякі спекулянти пропонували купити буханець [...]

Далі …

В одному з готелів міста Коростень виявили нелегальний букмекерський заклад. Розташований він був у невеличкому залі, обладнаному комп’ютерною технікою, за допомогою якої відстежували і фіксували результати змагань, суми ставок і виграшів. Правоохоронці вищезгадану техніку вилучили разом із квитанціями, що видавалися клієнтам на ставки, та грошові кошти у сумі понад 13,5 тисячі гривень. Нині встановлюється особа [...]

Далі …

Після чергового з’ясування стосунків неповнолітній учень одного з профтехучилищ Пінська гримнув дверима і вискочив на вулицю. Де він був – рідні не знали. А на ранок правоохоронці повідомили, що їх син пошкодив за ніч сім легкових автомобілів іноземного виробництва. Коли його затримали, він свої хуліганські дії мотивував тим, що напередодні посварився з матір’ю та, аби [...]

Далі …

22-річна жителька села Іква Кременецького району не дійшла лише кількох кроків до дверей свого будинку. Вранці труп дівчини виявили родичі.

Далі …

Побутує думка, що люди з обмеженими можливостями відрізані від світу та позбавлені радощів життя. Проте ці стереотипи руйнує Галина Сивка із селища Лужани, що на Кіцманщині. Інвалідний візок жінка вважає своїм другом, який завжди поруч: і в закордонних подорожах її супроводжує, і на Всеукраїнський конкурс краси, сподівається, повезе.

Далі …

Багатодітна родина Струсь із села Княже Сокальського району завдяки програмі «Говорить Україна» (канал «Україна») стала відома усій країні. Через батьківську і материнську байдужість діти потрапили в інтернат, потім до опікуна, який над ними знущався. Та нарешті доля всміхнулася їм. Дітей забрала односельчанка Євгенія Плетінка. Як виявилось, горе-мати доводиться племінницею її чоловіку.

Далі …

Ушкоджені ділянки змащуйте топленим несоленим жиром (свинячим, гусячим чи качиним). При сильному обмороженні втирають 1% йодисту або камфорову мазь.

Далі …

У селі Порошкові Перечинського району зник двадцятиметровий металевий міст через річку Тур’ю. Невідомі особи зрізали його автогеном, щоб, мабуть, здати на металобрухт.

Далі …