Меморіальна дошка – командиру УПА-Північ

На фасаді Золочівської школи, що у Демидівському районі, встановлено меморіальну дошку Івану Литвинчуку, останньому командиру УПА-Північ.

Між двома пагорбами змійкою в’ється річка Чорногузка. На її лівому березі на семи горбах і семи ярах розкинулося мальовниче село Сьомаки (стара назва Седмярки). Перша згадка про Седмярки – у литовській метриці з «Літа Божого 1423 року». У 1648-1657 роках через село пролягав шлях війська Богдана Хмельницького. В 1941 році своїм чорним крилом змахнула над селом війна, але Сьомаки відродилися.

Далі …

42-річний фермер із Рівненщини організував у Шумському районі «бізнес» із розмахом – за кілька днів розібрав 320 метрів металевих рейок на залізничній вузькоколійці, що є власністю державного підприємства. Наймитували у спритника п’ятеро місцевих жителів. За допомогою газозварювальної техніки різали довгі швелери на шматки, які організатор вивозив на металобрухт. Протиправну діяльність припинили правоохоронці. Проти крадіїв порушили [...]

Далі …

Мабуть, немає сьогодні такої дачної ділянки, на якій не росло б хоч кілька кущиків полуниці ремонтантних сортів (полуниця, що родить багато разів), які цвітуть і плодоносять із кінця травня по листопад, практично до заморозків. Тому дуже часто трапляється, що мороз застає полуницю з ягодами різного ступеня дозрівання.

Далі …

Молодих індокачок у віці 7-8 тижнів рубають на м’ясо. Це дає добрий вихід продукції при мінімальній затраті часу та кормів.

Далі …

Для лікування хворих суглобів рук існує старовинний рецепт, яким наші предки користувалися відтоді, як з’явилося мило. Один брусок (вибирати найтемніше) подрібнити на тертці.

Далі …

Щільну головку капусти нарізають великими шматками. Поміж листям капусти кладуть тоненькі скибочки часнику, збоку і зверху – круглі скибочки червоного буряка і заливають маринадом. Її варять, знявши з вогню, вливають оцет. Закривають кришкою. Днів за 3-5 капуста набуде червоного кольору і прикрасить святковий стіл. Для маринаду: 1 літр води, 2 неповні столові ложки солі, 2 [...]

Далі …

Розкажіть, будь ласка, про субсидії. Наприклад, чи зможу я її оформити, якщо не маю права власності на хату?

Далі …

В Україні стартував проект з покращення доступності незрячих до приміщень правосуддя.

Далі …

18-річна лучанка та її 30-річний знайомий після відвідин бару «Стара підкова» продовжили спілкування уже вночі на лавці на зупинці громадського транспорту. Проте у романтичну атмосферу раптово втрутилися кілька відвідувачок, які вийшли із розважального закладу.

Далі …