Торфовики розширяються

Державному підприємству «Волиньторф» надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення 205,1 га додаткових земельних ділянок.

Електронну систему безпеки введено в дію в одній зі шкіл Коростеня. Учні отримали соціальні пластикові пропускні картки.

Далі …

30-річна мешканка Мельниці-Подільської заявила правоохоронцям про серію крадіжок з її будинку. Злодієм виявилась подруга дочки потерпілої.

Далі …

Правоохоронці Львівщини й досі не можуть знайти «чорних лісорубів», які в суботу спиляли дерево в Мостиському районі.

Далі …

– Багато говорили про те, що на Волині доплачують за молодняк худоби. Хотілося б дізнатися, скільки людей отримали дотації і чи вплинуло це на збільшення поголів’я великої рогатої худоби?

Далі …

З 25 жовтня для запобігання поширенню сказу тварин на території Волинської області здійснювалася імунізація диких тварин. Робота проводилася з використанням авіатранспорту та тривала кілька днів.

Далі …

Невідомі знищили майже готову скульптуру русалки у парку біля Бережанського замку.

Далі …

Майже сім років (із 2005 по 2012) митрополит Рівненський та Острозький Євсевій керував Рівненською єпархією УПЦ КП. За станом здоров’я владика був звільнений від управління єпархією і членства у Синоді та почислений на спокій. Останній час мешкав у Львові у своєму обійсті.

Далі …

Алергією на коров’яче молоко, як виявилося, страждає кожен 12-й малюк (хоча потім він «переростає»). Через це дитячі продукти на основі молока часто піддають обробці.

Далі …

На Волині Черемське болото набуло статусу міжнародного.

Далі …