Добриня Нікитич охоронятиме Коростень

Пам’ятник богатирю Добрині Нікитичу відкрили нещодавно в Коростені.

Нарешті зустрілись випускники географічного факультету Чернівецького університету! Добре, що знайшлась людина, яка допомогла нам організувати цю зустріч – хоч доля й розкидала нас по всьому світу – наш староста Станіслав Гнашук, який проживає у Полтаві.

Далі …

Для першачків Верховинської загальноосвітньої школи цьогорічний День знань був особливим: на урочистій лінійці їм видали унікальний букварик! «Абетку маленького гуцулятка» спеціально розробила для малечі вчителька Оксана Стеф’юк – аби не забували свого коріння, плекали гуцульський діалект.

Далі …

Та коли батько дівчини відправив його ночувати до готелю, Віталіна пішла проводжати кавалера, але додому не повернулася.

Далі …

Ледве не міжнародним скандалом завершилося відкриття фотовиставки у Львові. У Музеї Ідей розгорнули експозицію, на якій представили романтичні фото на фоні польського військового цвинтаря Личакова.

Далі …

Кілька років тому деякі працівниці Палацу урочистих подій міста Чернівці вийшли заміж за посередництвом Інтернету.

Далі …

У США дві користувачки популярної соціальної мережі з’ясували, що заміжні за одним і тим же чоловіком.

Далі …

Андрій Прокопчук з Рівного керує транспортною компанією. А майже два роки тому відкрив благодійний фонд… допомоги безпритульним собакам «Умка». Сам возить тварин на операції, робить їм перев’язки та уколи, міряє температуру і навіть інвалідні візки виготовляє для песиків.

Далі …

У світі популярним стає «віртуальний шлюб»: на спеціальних сайтах з участю свідків людей «одружують», видають комп’ютерні «свідоцтва про шлюб», які не мають юридичної сили.

Далі …

Тринадцятирічна Ірина Гупалик навчається у Пнівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. З третього класу бере активну участь у районних олімпіадах, у п’ятому класі стала дипломантом всеукраїнського літературного конкурсу імені Анатолія Єрмака, а наступного року посіла третє місце поряд зі старшокласниками, учнями ліцеїв і навіть студентами вишів. На її рахунку й перемоги всеукраїнського та обласного рівня з предметних олімпіад та конкурсів.

Далі …