Парфуми запхав у… труси

В одному із супермаркетів Тернополя 30-річний чоловік так хотів догодити своїй пасії, що вкрав для неї дорогі парфуми. «Dior», вартістю майже 700 гривень

Виявивши в українській глибинці поклади корисної породи, сусіди-відкривачі заснували тут у 1861 році надпотужне підприємство з видобутку та переробки базальтів. Тоді наш камінь возили чи не у всі куточки світу. Рівненським базальтом вистелили дороги Відня, Парижу, Праги...

Далі …

Минулого тижня на головну перлину волинського озерного краю Світязь налетів раптовий шторм.

Далі …

Священики несли ковчежець із часточками мощей всіх святих, копію чудотворної ікони Божої Матері «Пантанасса», ікону Всіх святих землі Волинської та ікону «Покров Богородиці».

Далі …

Розлютившись, що Василь не виконав його вказівку подоїти корову, старший брат, 50-річний Микола С., вхопив табуретку і вдарив нею по спині рідної людини.

Далі …

У Кам’янці-Подільському один з дитячих садочків розжився на… сонячну батарею. Встановили її на даху. Тепер дошкільний навчальний заклад №23 не залежить від роботи котельні, а сам собі гріє воду. Причому безкоштовно, бо ж платити за енергію небесного світила не потрібно!

Далі …

Міліціонери затримали 21-річного мешканця одного із сіл у Локачинському районі, який примушував задовольняти його збочені сексуальні бажання двох маленьких односельців.

Далі …

19 серпня Православна Церква відзначає одне з найважливіших християнських свят – Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Далі …

Як випливає з інформації, яку поширювали польські видання, у Генеральному консульстві Республіки Польща та навколо нього діяло злочинне угруповання, яке займалося видачею віз особам, в’їзд яким на територію Шенгенської зони заборонено. Звучали і більш серйозні звинувачення, наприклад, щодо причетності дипломатів до торгівлі людьми.

Далі …

Мабуть, не було б так званого мовного закону, якби не вибори. Навіть дідусі у віддалених селах про це знають і впевнені: Партії регіонів немає з чим звернутися до свого електорату. Все, що вони обіцяли виборцям зі Сходу України, не виконали.

Далі …