Ледве не згоріло двоє малюків

Його двадцятисемирічна господарка, залишивши без догляду двох неповнолітніх дітей (п’ятирічну дівчинку й однорічне немовля), пішла в магазин.

У вашій газеті прочитала роз’яснення щодо отримання інвалідом автомобіля як гуманітарної допомоги з-за кордону. А чи не могли б ви надрукувати перелік потрібних документів?

Далі …

Минулого тижня у Волинському прес-клубі для місцевих журналістів відбувся тренінг «Права біженців та шукачів притулку: практичні аспекти».

Далі …

Я працював на заводі «Ковельсільмаш» з 1982 по 1998 рік. На моїй дільниці всім робітникам зараховувалася «гаряча сімка» за списком №1 та №2. Мені, як майстрові, який перебував постійно на цій дільниці між трьома прокатними станами з високочастотним нагрівом металу, «гаряча сімка» не рахувалася. Чи правильно це? Так само і в ковальсько-пресовому цеху №21: всім робітникам зарахували пільговий стаж, а мені, майстрові, ні. Якщо це неправильно, чи є у мене шанс вийти на пенсію раніше?

Далі …

У довгожительки – п’ять онуків, десять правнуків і дев’ять праправнуків, яких вона вважає найбільшим своїм «нажитим добром». Чоловіка та троє синів уже немає на цьому білому світі.

Далі …

Мукачівський священнослужитель, керуючи «Daewoo Nexia», рухався по автомобільній дорозі Київ-Чоп і не розминувся з автомобілем «КІА».

Далі …

Також перевіркою обставин аварії займатиметься прокуратура Волинської області. У справі почали призначати різноманітні експертизи. У тому числі з’ясовуватимуть, чи був алкоголь у крові водія «Доджа». Детальніше ж коментувати ситуацію поки що ніхто не береться.

Далі …

16-річна дівчина випала з вікна багатоповерхівки. Перехожі кинулися до неї і викликали «швидку». У дівчини діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, розрив селезінки та забій легенів. Того ж дня її прооперували.

Далі …

Ігноруючи відомі всім заходи безпеки, 26-річна жителька Червонограда розмовляла по мобільному телефону під час грози, і в неї вдарила блискавка.

Далі …

За даними Міністерства освіти і науки, найбільш активними були вступники Донецької, Дніпропетровської областей та міста Києва. Львівська область – на четвертому місці, Житомирщина та Волинь поділили між собою відповідно дев’яте та десяте місця.

Далі …