Фальшиві документи – у податківців

У Львівській області порушено шість кримінальних справ проти співробітників державної податкової служби, чотири з них – за фальшивий диплом. – Одного працівника викрили в обласному апараті податкової, решту – в районах області, – розповів голова ДПС у Львівській області Віталій Пекарчук на прес-конференції. Олександр МЕЛЬНИЧУК, Львівська область

Леонтій Юхимчук із села Вишеньки пережив смерть найрідніших людей: у 1943 році на його очах розстріляли батьків і брата. Про протистояння партизанів і німців дід Леонтій знає не з книг чи телепередач, а з власного досвіду.

Далі …

Аби запобігти фальшуванню голосів під час парламентських виборів, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк висловився за ідею встановлення веб-камер на дільницях.

Далі …

Молодята вирішили закарбувати своє щастя, пустивши у нічне небо ліхтарики (за японським звичаєм).

Далі …

У парку Рівного місцевий житель, який вигулював собаку, побачив на дереві вішальника… на ремені від ноутбука.

Далі …

Пенсіонер із Любешова Володимир Трохимук у молодості побував у тюрмі як… агітатор. Враженнями від поїздки у табори поліщук поділився через багато років.

Далі …

У поліському селі Гута мешканці однієї вулиці створили новий варіант "Сусідських війн": воюють за дорогу. У кожної зі сторін конфлікту своя правда і поступатися не має наміру ніхто.

Далі …

Восьмирічний хлопчик з Кременця, який пішов митися у ванну, загинув через ураження струмом.

Далі …

79-річна пенсіонерка із села Павлівка Крижопільського району вирішила трохи прибрати подвір’я. Фарба, яку купила, давно засохла, тож старенька вирішила її розігріти на вогні. Поставила банку на газову плиту. Через деякий час фарба раптово спалахнула і вогонь потрапив на бабусю. З опіками стареньку доставили в районну лікарню. Нині вона перебуває у важкому стані. Олександр МЕЛЬНИЧУК, Вінницька [...]

Далі …

Підземний хід словацькі спецслужби викрили у дворі однієї з тамтешніх фірм, що спеціалізується на видобуванні з річки гравію (ця територія майже впритул доходить до лінії кордону)

Далі …