40 років вирощувала сади

Олександра Миколайчук із села Тур Ратнівського району протягом 40 років вирощувала сад і городину. А тепер бідкається, що земля в селах заростає бур'янами, а поліщуки працюють на польських полях. Олександра Яківна не втрачає надії, що сад можна відновити. Аби лишень знайшовся ентузіаст, а вона допомогла би порадами.

Своє кохання Ірина та Олексій Завгородні, які мешкають нині в селі Крижівка Рожищенського району, називають не інакше, як подарунком долі. Олексій не помічає, що його дружина на інвалідному візку. Бог подарував їм гарненького синочка Дмитрика.

Далі …

Родина Грицевичів із села Малі Телковичі Володимирецького району з покоління в покоління розповідає, як їхні прадід і дід зустрілися у страшній бойні на війні. Їх розлучила смерть - старший Грицевич загинув у Литві. А молодший повернувся додому і продовжив поліський рід.

Далі …

Тож не дивно, що закладають теплиці не тільки ті, хто втратив роботу, але й вчителі, лікарі, працівники місцевої ради: дещо собі виростять, а решта – на продаж. «Найкращі овочівники села – Василь Марко, Василь Караслай, Іван Марко, Іван Васько та інші», – сказали у сільраді. А площі під городництво у декого сягають аж до двох гектарів!

Далі …

А втім, важко навіть уявити літо без помідорчиків. Салат із солодкого десертного помідора – це і їжа, і ліки водночас. Хочеться споживати його і вранці, і в обід, і ввечері. Тим паче, якщо зірвеш просто із грядки, то він навіть смачніший.

Далі …

Хочу дізнатися адресу Європейського суду з прав людини та нового омбудсмена, яку вибрали після Карпачової.

Далі …

Насамперед зауважимо, що на кухні у хорошої господині повинно бути не менше чотирьох дощок.

Далі …

Досить спекотним для усіх оперативних служб Луцька виявився початок цього тижня. Невідомий поки що хуліган двічі повідомляв про замінування важливих об’єктів міста. Спершу дісталося чиновникам Волинської облдержадміністрації. Близько 15.35 якийсь чоловік по телефону повідомив про закладення у приміщенні вибухівки. Усіх працівників установи довелося евакуювати, а двогодинні пошуки бомби виявилися марними. Щойно завершивши роботу біля приміщення [...]

Далі …

Річ у тім, що розвідані поклади об’ємом близько 18 млн м3 знаходяться на площі 60 га практично повністю під насадженнями, які належать ДП «Колківське лісове господарство», а господарське призначення таких ділянок може змінювати тільки Кабмін.

Далі …

За результатами експерименту фахівці підрахували, що серед піддослідних, які вживали снодійне від 18 до 132 доз на рік, ризик передчасної смерті з різних причин, пов’язаних зі здоров’ям, зростав у 4,6 разу.

Далі …