Вкрали трамвай і… врізались в будинок

У Львові розшукують зловмисників, які вкрали трамвай. «Поїздок» поцупили просто з депо. Та довго покататися на трамваї не змогли. На перехресті вулиць Замарстинівська-Гайдамацька він зійшов з рейок і врізався у будинок! На щастя, ніхто з людей не постраждав. Ім’я винуватця ДТП ще встановлюють, адже після скоєного зловмисник утік.  

Святкування 89-річчя президента Зімбабве Роберта Мугабе 2 березня обійшлося, за даними місцевих ЗМІ, в 600 тисяч доларів.

Далі …

Лютий став не дуже вдалим місяцем для сотні найбагатших українців. Сукупний статок першої сотні за місяць впав майже на $1, 5 млрд - до $53, 3 млрд. Найбільше втратили в ціні компанії гірничо-металургійного сектора. Бізнес дешевшає услід за падінням цін і виробництва, пише Forbes Україна. Найбільший вклад в зниження загального статку найбагатших українців зробив №1: [...]

Далі …

Взимку з нього, наприклад, посковзнувшись, упав, переламавши трухляві дерев’яні перила, місцевий велосипедист і розбився об кригу.

Далі …

Лучанин Олександр Нагребецький після закінчення Національного медичного університету ім. Богомольця звання магістра з глобальної медицини здобув в Оксфордському університеті в Англії. Після навчання в магістратурі Олександру вдалося залишитися в Оксфорді, отримавши посаду клінічного науковця на кафедрі загальної медицини.

Далі …

Євгенія Петрова із села Маяки Луцького району пережила чимало випробувань. Три роки була у німецькому концтаборі Равенсбрюк, а, повернувшись на рідну землю, за один день втратила свою родину. Та жінка не втратила доброти душевної, щедрості. У 92 роки читає книги, газети, цікавиться політикою.

Далі …

Попри діючий контракт із клубом він неодноразово заявляв про бажання піти з «Волині». Після завершення чемпіонату Майкон поїхав відпочивати до Бразилії і не повернувся.

Далі …

У монастирі, що в селі Городок на Рівненщині, проживають більше ста насельниць. Як кожна обитель, ця теж має свої святині. Головна із них - благодатний образ Матінки Божої "Милосердна" (Козельщинська). "Милосердна" є однією із найбільш шанованих ікон Пречистої Діви, яка прославилася своїми чудами.

Далі …

28-річний Олександр Новосад з Луцького району 10 років провів у в'язниці. Він був жорстоким бандитом, який не знав, що таке любов та милосердя. Грабував, влаштовував бійки, вживав наркотики, нюхав клей і, здавалося б, виходу з цього пекла нема. Та Бог дав йому другий шанс

Далі …

Минулих вихідних у Києві відбувся Всеукраїнський збір воїнів-інтернаціоналістів, організатором якого виступила Українська Спілка ветеранів Афганістану.

Далі …