Матері-героїні

119 багатодітних мам Ратнівщини, які народили і виховали до восьмирічного віку п’ятеро та більше дітей, удостоєні почесного звання «Мати-героїня».

На Волині урочисто відкрили стаціонарний пост ДАІ на перехресті перед містом Любомль на території Вишнівської сільської ради.

Далі …

Одним з упорядників цього посібника є Михайло Коць, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогічної та вікової психології ВНУ імені Лесі Українки.

Далі …

Мешканці села Озеро Володимирецького району вдові, яка поховала фронтовика, Парасковії Король виповнилося 100 років.

Далі …

Минулого тижня на території Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що у Луцьку на проспекті Кравчука, 6, знайшли немовля.

Далі …

Величезну писанку зробили вірники греко-католицького храму Різдва Пресвятої Богородиці з Ужгорода.

Далі …

Про отця Михайла чула багато добрих слів, але, як кажуть, краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Відвідавши службу в цій церкві, зрозуміла, чому прихожани тягнуться до нього і так шанують – це той священик, про яких говорять, що він від Бога.

Далі …

На долю преподобного випало стільки випробувань, що вистачило б не на одне життя. Ще до чернечого постригу він брав участь у війні 1912 року, де був фельдшером. Потрапив у полон, працював у фермера в Альпах.

Далі …

У Старому Завіті розповідається, що коли пророк Мойсей виводив євреїв з єгипетського полону, то їм було сказано заколоти пасхального агнця (ягня) і його кров’ю помазати косяки своїх дверей – щоб ангел смерті не входив у їхні домівки і не забирав (умертвляв) первістків. Однак ми живемо в період Нового Завіту, де пасхальний Агнець – Ісус Христос.

Далі …

Проте найближчі дні принесуть на Волинь тепло.

Далі …