Наш сік – для працівників атомки та поляків

Цього року на Волині лісівники області планують заготовити 1100 тонн березового соку. Цей продукт під торговою маркою «Волиньліс» відомий не тільки в Україні, але й у Польщі, Чехії, країнах СНД.

21-річній Марині довелося замінити маму і тата молодшим братові і сестрі. Після пожежі старенької бабусиної хатини хвора на рак мама померла. Батько пішов від них ще раніше. Та нині життя родини налагодилося.

Далі …

Минулого тижня без телефонного зв’язку залишився цілий район у Луцьку. Виною усьому двоє 33-річних злодюжок, які сокирою обрубали 40 метрів магістрального телекомунікаційного кабелю

Далі …

Волинським шахтарям повністю ліквідовано борг із виплати зарплати.

Далі …

На долю Ігоря Савоша із села Городно Любомльського району випали великі випробування. Ще юнаком він поповнив лави УПА, за що і потрапив у сталінський табір. Пощастило вижити і повернутися на батьківщину. Своїм загиблим побратимам Ігор Савош спорудив пам`ячник у рідному селі.

Далі …

Уродженець Азербайджану Афган Алієв із 2009 року очолює міську раду волинського містечка Рожища. Мер - справжній господар, всьому дає лад і вже видно позитивні результати.

Далі …

Уродженець волинського села Затурці, корінний поляк В`ячеслав Липинський відстоював ідею української державності. У своїй відомій праці "Листи до братів-хліборобів" Липинський радив українцям об'єднатися за класовими ознаками і не сподіватися на зовнішню допомогу

Далі …

2012 року минає 130 років із дня народження та 40 років із дня смерті видатного українського вченого і церковного діяча Івана Огієнка. Спогадами про митрополита ділиться волинянин Ростислав Стрілка.

Далі …

Днями співробітники Служби безпеки України зі столиці провели на Волині спецоперацію, під час якої затримали керівника Державної екологічної інспекції України у Волинській області та його заступника.

Далі …

У Тернополі затримано двох тернополян та іванофранківця, які вимагали гроші у студентів. Трійця полювала на розкішних іномарках «Бентлі» і «Крайслер».

Далі …