Готель «Писанка» закрили

Туристи, які приїжджали у місто Коломия відвідати унікальний музей писанкарства, часто зупинялися у готелі, який розташований поблизу. У ньому гостям були забезпечені європейські умови проживання. Проте, як зазначила директор готелю «Писанка» Ольга Руданець, останні три роки готель був збитковим. Тому у лютому його вирішили закрити. Пані Ольга наголосила, що це вимушене рішення. Щоб зберегти заклад, [...]

Два роки тому Любешівщиною пронісся смерч, пошкодивши, крім будівель, і чималий лісовий масив – ціле літо очищали територію від бурелому. А от коли подібне лихо, тільки в набагато більших масштабах, двадцять років тому трапилось у Баварії та сусідній Чехії, то бурелому ні німці, ні чехи не стали чіпати.

Далі …

Волинські міліціонери минулого тижня затримали злочинну групу, яка з 2010 року викрадала автомобілі на території області.

Далі …

В області триває обговорення ініціативи щодо створення на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки національного Східноєвропейського університету.

Далі …

– Ми обслуговуємо 3295 осіб, – розповіла директор Галина Шатецька. – З них 814 – це зовсім самотні люди, в яких немає родичів. Є старенькі, які числяться як одиноко проживаючі, але вони мають дітей працездатного віку за межами Луцька.

Далі …

Коли думаєш про цього чоловіка, аналізуєш його вчинки, погляди, думки, одразу виникає питання: чи багато серед нас таких людей, готових віддати життя заради України? Його рішення спалити себе – не емоційний сплеск почуттів, а обдуманий цілеспрямований вчинок.

Далі …

З метою ефективного використання лісосировинних ресурсів, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства ініціювало виробництво енергетичної тріски.

Далі …

Жінка перебувала у важкому стані. У неї була проникаюча рана живота, множинні порізи на обох передпліччях та на горлі

Далі …

25 березня своє професійне свято відзначали працівники Служби безпеки України. З цієї нагоди відбулися урочистості й на Волині.

Далі …

Вогонь розійшовся у саду на площі приблизно 100 гектарів. На щастя, дерева не дуже постраждали, переважно вигоріла суха рослинність.

Далі …