Природна «віагра» від рівненського Козака Мусія

Цінує Володимир Мусій й місцеві культури, особливо обліпиху, калину, глід, живокіст. З обліпихи та калини роблять сік і порошок. Калиновий порошок чудово виводить з організму солі, а із живокосту лікує майже усе, він містить натуральний кальцій, тому зміцнює кістки, знімає запальні процеси. А ще пан Володимир вирощує такий корінь, з якого робить “віагру”. Найбільша цінність його у тому, що він природно підсилює потенцію.

50-річна жінка, яка проживала з 85-річною матір’ю, з невідомих причин облила себе в хаті бензином і підпалила. Сусіди, які збіглися на допомогу, загасили вогонь на потерпілій, а також предмети, які зайнялися в будинку.

Далі …

Після кількаденної перерви «Волинь» знову повернулася до Туреччини. Там тренерський склад клубу продовжить перегляд потенційних новачків, проте кадрових рішень, швидше за все, слід очікувати уже перед третім, заключним етапом підготовки до весняної частини сезону.

Далі …

Дізнавшись про нещасного козла , директор протезного заводу Василь Лисака вирішив допомогти – зробити штучну кінцівку.

Далі …

Однією з найболючіших проблем для Лідихова залишається несправедливе, на думку багатьох, розпаювання землі.

Далі …

З кожної викинутої ялинки комунальники обрізуватимуть гілля, а стовбури перероблятиме УТОГ.

Далі …

Ключі від ще чотирьох автомобілів вручили інвалідам війни І групи. Новенький транспорт отримала і сім’я, в якій є відразу двоє інвалідів.

Далі …

За роки життя і господарювання в Підлужному Людмила Цимбалюк завоювала довіру людей. Тепер їй вірять. Бо за оренду землі вона розраховується вчасно, зарплату платить працівникам офіційно, боргів перед державою не має. Крім того, ще й займається благодійництвом. У місцевій школі має клас, який взяла під опіку, ще коли діти були першокласниками. Тепер вони у восьмому, а жінка і далі спонсорує їхні подорожі, вітає зі всіма святами.

Далі …

Бог щедро наділив жителя Володимира-Волинського Анатолія Бойкя талантами. Він працює у 12 техніках. Зокрема, це різьба по дереву, коренепластика, живопис, вишивка, вироби зі скла та інші. Усього майстер вже виконав 200 робіт. На виставці представлені 87 з них. Усі вони виготовлені в одному екземплярі з природного матеріалу в оригінальній техніці, а тому можуть бути окрасою для домашніх інтер’єрів усіх небайдужих до мистецтва людей.

Далі …

Через два тижні після трагедії досі не до кінця з’ясовані причини аварії «Коста Конкордії», яка трапилася в ніч на 14 січня. На борту було 4234 особи. Подорож на цьому шикарному лайнері дозволити собі міг не кожен. Все було облаштовано за останніми модними тенденціями. Лайнер мав 17 палуб, з них 14 – пасажирських.

Далі …