І під сотню літ трудяги-рученьки не хочуть спочивати без діла

98-річна Параска Софронівна Лещинська із села Новий Двір Турійського району натерпілася на своєму віку, рано залишившись напівсиротою, а пізніше й вдовою. Небога навіть не знає, де могила її чоловіка

Навіть розклад уроків підлаштовують під графік руху поїзда

Далі …

Так жартома про своє село говорять топорівці

Далі …

Колись духовий оркестр був поважним гостем на весіллі, зараз його замінила сучасна апаратура. Проте, істинні поціновувачі справжньої, живої музики сьогодні хочуть відродити звучання духового оркестру. Свою любов до цього мистецтва показують не на словах, а на ділі, як от вчитель історії із села Верба Дубенського району Іван Турчик. Іван Якович належить до тих людей, про [...]

Далі …

Чутки про те, що дорогий ремонт і наявність кондиціонера у квартирі можуть позбавити сім’ю державної соціальної допомоги, заперечила начальник відділу допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Луцької райдержадміністрації Ольга Федорук.

Далі …

Людська пам’ять коротка. Родичам Парасковії Королюк образливо, що її на рідній Терно-пільщині не пом’янули на річницю смерті. Зараз вони збирають гроші на надмогильний пам’ятник для героїні Майдану. Дві дочки Параски Василівни для цього поїхали у Польщу на заробітки.

Далі …

Ясна річ, маючи такий будівельний досвід, звів Ланевич і собі хату. І не одну, а дві. Тільки от нова стоїть нині порожньою: діти (дочка із зятем та внуками) не хочуть туди перебиратися, з батьками в гурті їм краще.

Далі …

Спеціалісти зазначають: щороку українці споживають 1,8-2 млн тонн. Проблема, якщо посіви буряків зменшуються, а ще більша біда – коли солодкої продукції нема де збути…

Далі …

Зернові та зернобобові культури реалізовуються переважно різноманітним комерційним структурам, використовуються для оплати наданих послуг, здійснення взаєморозрахунків між підприємствами.

Далі …

Неодноразово Андрія Бенесько до Дня працівників сільського господарства нагороджували за гарні показники в роботі. Він каже, що навіть маленьке заохочення – це стимул працювати ще краще.

Далі …