Оксана Козунь співає душею

Кажуть глядачі, які побували на сольному концерті нашої волинянки

У турнірі, що пройшов на теренах Волині вдруге, взяли участь 117 спортсменів із чотирьох клубів Волинської області, які культивують контактні види єдиноборств («Магістр», «Інсайт», «Рубіж», «Тайфун»), п’ять західноукраїнських команд і збірна білоруського міста Брест.

Далі …

Здобув олімпійську перепустку й представник Волині Юрій Чикида.

Далі …

Обидва півфінали виграли лучани. «Фаворит» обіграв суперників з рахунком 10:1, а «Форза» – у більш напруженій боротьбі – здолали ківерчан з рахунком 5:2.

Далі …

Взагалі ж студенти завжди були волелюбними, незалежними. Саме від них залежить, яким буде майбутнє, саме вони були ініціаторами чи не всіх повстань

Далі …

Надія Дурова приховувала свою таємницю протягом десяти років. У боях із французами проявляла хоробрість, врятувала пораненого офіцера, за що була нагороджена Георгіївським хрестом і отримала офіцерський чин.

Далі …

І після зустрічі з Матір’ю Божою став писати вірші

Далі …

Любанiвка, що у Млинівському районі, – це в основному вже історія. Було село з декількома сотнями жителів – і нема. Одні виїхали у Чехію, адже у селі більшість жителів мали чеський родовід. Інші повмирали. Оселі порозвалювалися, позаростали чагарями.

Далі …

Переконана господиня, яка випікає шлюбний хліб уже 15 літ

Далі …

Не діждався сина – їздив у Росію, але ніяких братових слідів не знайшов.

Далі …