Із села Залісці вийшло більше двохсот священиків

Традиції, віра в Бога у Залісцях передаються з покоління у покоління. Тут ще раз переконуєшся в тому, що там, де менше цивілізації, в пошані більше духовні цінності.

Тож кожному клієнтові, якому запав у душу мій сувенір, наказую: «Вибивайте грішні думки, але так, щоб голови не травмувати».

Далі …

Вони дотримуються постулату: найкращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими.

Далі …

Незважаючи на труднощі, які довелося пережити, Марія Леонардівна не втратила оптимізму та віри в краще, і, можливо, у цьому маленькому селі вона ще знайде своє жіноче щастя.

Далі …

Він ніколи не писав щоденників та спогадів: не вміє і не хоче обманювати. Адже якщо бути щирим, то про деякі вчинки довелося б змовчати. Зате сатирик досить оперативно відгукується на сучасні події і вже підготував тридцяту книгу – влучних політичних епіграм «Лицедії і події».

Далі …

За рівнем споживання риби та рибних продуктів область посідає 16-17 місця в Україні, і цей показник має тенденцію до зростання.

Далі …

Україна не готова продавати землю, бо не створені умови для цього

Далі …

Грип – це досить серйозна вірусна інфекція. Клінічна картина розвивається дуже швидко. Зранку ніби були здорові, а вже в обід відчувається слабкість.

Далі …

Вона втратила чоловіка через пияцтво, він дружину – через хворобу

Далі …

Фірми шукають «професійних ледарів», або «офісних трутнів» для створення сприятливої атмосфери у колективі.

Далі …