На Рівненщині люди зупинили нетверезого водія вантажівки

До Рівнененського РВ УМВС надійшло повідомлення від жительки міста Костопіль Тетяни про те, що по автодорозі Рівне-Сарни, поблизу села Нова Любомирка Рівненського району, рухається вантажівка, яка, може спричинити аварійну обстановку. Згодом цю інформацію підтвердили троє хлопців віком від 20 до 22 років, які їхали позаду фури мікроавтобусом. За їх словами, вантажний автомобіль постійно змінював смуги [...]

Лучанин втопився на Рівненщині

Під час відпочинку на річці Стир у селі Ставрів Млинівського району загинув 43-річний мешканець Луцька Олег. Із дружиною та донькою він приїхав сюди до батьківської хати. До водойми чоловік прийшов разом із сім'єю після того, як впорядкував могилу брата. Купаючись, Олег періодично виходив на берег, коли чоловік зник під водою, рідні стали кликати на допомогу. [...]

Далі …

Дорожньо-транспортна пригода трапилася на 97 кілометрі автодороги Бережниця-Степань-Деражне-Клевань. Водій автомобіля "Мазда-323", 23-річний житель Костопільського району Віталій, рухаючись зі сторони села Мочулки Рівненського району зіткнувся з автомобілем "Шевролет-Лачетті", за кермом якого перебував 43-річний житель Рівненського району Сергій. В подальшому автівки зіштовхнулися з автомобілем "ВАЗ-2106". Внаслідок цього зіткнення, водій ще одного автомобіля "Рено-Меган" був змушений різко гальмувати, [...]

Далі …

Перша кримінальна сторінка в автобіографії 24-річного лучанина - 3 роки і три місяці позбавлення волі за хуліганство та зґвалтування. Втім, згідно з постановою суду згодом не відбутий строк - рік та 2 місяці - йому замінили на виправні роботи з відрахуванням 20% заробітку. До другої сторінки своєї кримінальної автобіографії молодий чоловік вписав ще й статтю [...]

Далі …

Усе життя я важко працював, тепер ледве ходжу по світу і отримую пенсію як інвалід війни. Відповідно, користуюся пільгами: безкоштовним газом, водою. Лише РЕС (Ковельська філія ПАТ «Волиньобленерго») вимагає платити за спожиту електроенергію. Я перестав платити, а вони мені надіслали листа, що відріжуть світло. Кажуть, що вони дають безкоштовно 75 кВт, а все, що понад, треба оплачувати. Чи справедливо РЕС стягує з мене гроші, адже я інвалід війни І групи?!

Далі …

Коли у Більській Волі, що у Володимирецькому районі, не стало роботи, люди почали будувати теплиці та вирощувати огірки. Заїхавши в село, одразу бачимо, що люди тут без діла не сидять. Чи не біля кожної оселі стоять по два, а то і три шалаші, обтягнуті поліетиленовою плівкою. Сьогодні на території сільської ради, а це чотири села, нараховується понад 300 парників.

Далі …

Лучанин Олександр Багнюк – з останнього призову. Його, 16-річного, забрали у 1944 році. Всього тоді з Волині двома ешелонами вивезли 5000 таких хлопців, але не на фронт, а у Саратовську область. Тепер не важко здогадатися, що молодь із Західної України забирали, аби вона не поповнювала ряди УПА, та й оприлюднені архіви це теж підтверджують. Саме із вивезених юнаків із Західної України була сформована 193-тя Волинська дивізія.

Далі …

Обійстя Антона та Анісії Чмелів у Малині Млинівського району ніби на острові. Добратися до нього, розташованого на пагорбі на околиці села, якимось транспортом важко. А от пішки, хоч з труднощами, все-таки можна.

Далі …
Як молитися за спочилих

Поминання родичів на Проводи – давній український звичай, який зберігся і у православ’ї. Його навіть не могли викорінити совєти. Однак померлих треба згадувати не лише у цей великодній тиждень. Молитву за них ми повинні возносити завжди, адже вона справді може їм допомогти. Вичерпну відповідь з цього приводу дає парафіяльний сайт архістратига Михаїла.

Далі …

Петру Смалю, директорові Ковельського спеціалізованого лісогосподарського акціонерного товариства "Тур" 6 травня виповнилося шістдесят літ. Що для нього означає ця дата, чи багато він має друзів, як ставиться до сьогоднішніх буднів - про це у розмові з ювіляром.

Далі …