Сіль і цукор – «біла смерть»?

Сіль і цукор необхідні організму так само, як усі інші продукти. Але вживання їх у великій кількості може зашкодити нашому здоров’ю. Сіль – постачальник натрію, який разом з калієм регулює водний баланс організму. Якщо в організм натрію надходитиме більше, ніж калію, рідина буде затримуватися, що призведе до набряків, утворення каменів у нирках і жовчному міхурі, [...]

Редакційна пошта приносить чимало листів, у яких крик душі, обурення, нарікання. А цей розтривожив щирістю гірких роздумів над власним нелегким життям. «Я з болем читаю звіти влади, – писала багатодітна мати з прикордонного Забужжя, що на Любомльщині, Антоніна Гелім, – скільком матерям дали допомогу. Кожен раз себе запитую: «А хто ж я?» Тим жінкам, яким присвоєно звання, є доплата до пенсії, а мені – нічого…» Її залишив з шістьма маленькими дітками чоловік, не підтримала держава. Стільки витримати і не зламатися може тільки героїчна мати.

Далі …

Вчитель за фахом, Володимир Пернеровський iз селища Гвiздець Коломийського району дуже любить подорожі. Нещодавно юнак побував у екзотичній для нас країні Малайзії. Звичаї і традиції місцевих жителів дуже його здивували.

Столиця Малайзiї – місто Куала-Лумпур – вражає здалеку: висотнi будинки, нескiнченнi потоки машин на широких вулицях, красивi вiтрини магазинiв i водночас... жорстока бiднiсть. Мiсто напаковане майже позолоченими готелями i ресторанами, що змагаються за найбагатших клiєнтiв. А провулки заповненi жебраками, що простягають руку для милостинi.

Далі …

Ігор Васильчук – відома в Олевську людина. Він музикант, виконавець популярних пісень, слова й музику до яких пише сам, лауреат пісенних конкурсів обласного рівня. Одружився зі Світланою з великого кохання, а тепер, на жаль, ділять дитину.

Далі …

Партія регіонів останнім часом не лише смакує обговорення теми проведення референдуму в Україні, але вже й готується до нього. Є достовірні відомості, що Адміністрація Президента надіслала з цього приводу відповідні розпорядження в обласні і районні адміністрації.

Далі …

Нині на Волині чи не вперше за роки незалежності збільшено поголів’я великої рогатої худоби. Вже не вирізають і корів. Фахівці це пояснюють тим, що в Україні господарям телят відшкодовують гроші за їх утримання. А цього року сільські трударі зможуть ще й отримати дотації за молодняк вагою від 330 кілограмів (держава не фінансувала цю програму кілька років). Є пільги й при штучному осіменінні корів.

Далі …

Якби Віра Карпік із села Раків Ліс, що в Камінь-Каширському районі на Волині, порахувала, скільки за все життя тістечок, пирогів, короваїв спекла, то не вмістилося б усе і в кілька вагонів. Адже бувало, що на роботі за зміну разом з колегами «видавала на-гора» по півтори тонни печива. Виконувала замовлення і вдома: здебільшого пекла весільні короваї.

Далі …

Три роки тому закарпатська сім’я Ворошилових брала участь у проекті «Міняю жінку». Таміла з Берегового тиждень жила у Харкові, а в її квартирі – африканка. За умовами контракту раніше не можна було оприлюднювати подробиці передачі. І ось тепер, коли минуло чимало часу, Таміла розповідає, як їй жилося в сім’ї з Уганди, як Аїшу зустріли на Закарпатті – словом, те, що лишилося за кадром.

Далі …

Реєстратуру Козятинської центральної лікарні, розташовану у підвалі, залило водою. Прибиральниці щоранку виносили її відрами, а минулого тижня довелось і машину з помпою викликати. Причина такого несподіваного потопу – камінь, якого хтось кинув у каналізаційний люк і який заблокував вільний протік води. Ігор СЛАВИЧ, Вінницька область  

Далі …

Педагог вінницької школи взяла телефон, який 10-річна школярка забула на парті. Мама дівчинки заявила в міліцію про зникнення дорогої речі. Яким же було здивування, коли потерпілі дізналися, до чиїх рук «прилип» мобільний. Шукаючи винуватця крадіжки, оперативники перевіряли ломбарди. В одному й побачили телефон та дізналися, що здав його молодий чоловік. Виявилося, що він син вчительки [...]

Далі …