По 15 тисяч гривень – «виснаженим» депутатам

Пенсійний фонд України повідомив, що середня пенсія в нашій країні станом на 1 жовтня 2012 року становила 1438 грн. При цьому мінімальна – 882 грн, а максимальна – 15624 грн (тобто вона у 18 разів перевищує мінімальну).

За результатами перевірки Державної інспекції навчальних закладів України на черговому засіданні Акредитаційної комісії ухвалено рішення про анулювання ліцензії за численні порушення приватним начальним закладом «Володимир-Волинський медико-технічний коледж». А саме – на підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Фармація».

Далі …

Жителі села Шибалин Бережанського району обіцяють перекрити дорогу через вердикт районного суду. Засідателі вирішили не позбавляти батьківських прав колишнього чоловіка 21-річної заробітчанки Юлії Кормило, яка загинула на залізничному переїзді у Польщі 30 липня. Батько трирічного Назара має шанс отримати немалу грошову компенсацію – 30 тисяч євро.

Далі …

Андрій Ворон – простий український селянин з-під Мукачевого, який помер у віці 104 роки, і то не через хворобу: укріпляв погріб після повені і його привалило колодою… У старості жив із саду-городу, майстрував по селах, оздоровлював людей. А у вільну годину пописував дещо, так, про всяк випадок, може, кому згодиться…

Далі …

Люди, які йшли до бювету мінеральних вод поблизу курортного парку міста Трускавець, з несподіванки завмирали на місці, побачивши величезного лісового звіра, який бігав алеями.

Далі …

На Рівненщині за підтримки відомого аграрника та мецената Сергія Костючка відбувся фестиваль «Ми – талановиті!», у відбірних турах якого взяли участь три тисячі молодих талантів, що мешкають у сільській місцевості. Фінальний гала-концерт фестивалю пройшов у місті Кузнецовську, а головний приз дістався 15-річній Олександрі Коваль із села Бугаївка Радивилівського району. З рук популярного шоумена та співака [...]

Далі …

Мешканець міста Калуш з балкона багатоповерхового будинку вистрелив із пневматичної гвинтівки у групу підлітків, які галасували у дворі.

Далі …

Утікач був майже голий і намагався сховатися між вуличним кіоском та холодильником, що стояв біля торгової точки. Та ця схованка виявилася пасткою.

Далі …

У Харкові відбувся відкритий міжнародний чемпіонат зі спідкубінгу (складання кубика на швидкість). На нього з’їхалося понад сотню учасників з України, Росії, Білорусі, Вірменії та Литви, віком від 12 до 40 років. Вони складали різнокольорові квадратики пальцями ніг і навіть наосліп. Оксана Тиводар з Хмельницького встановила рекорд України – зібрала кубик «три на три» ногами всього [...]

Далі …

У новому Рівненському перинатальному центрі, який готують до відкриття, породіллі при бажанні зможуть народжувати за сучасним методом – у воді.

Далі …