Роздавило прес-підбирачем

23-річного жителя села Ремчиці Сарненського району роздавило прес-підбирачем, який тюкував солому в місцевому агрогосподарстві. Хлопець пішов почистити пристрій, а його напарник в той час натискав на кнопки.

Перший день робочого тижня приніс чималі збитки власникам крамниці «Укрювелір», розташованої на проспекті Соборності у Луцьку неподалік Завокзального ринку.

Далі …

У місцях, де є інтенсивний рух транспорту, та на центральних магістралях обласного центру, особливо у вранішній час, коли діти йдуть до школи, а дорослі добираються на роботу, виставлені наряди ДАІ. Паралельно автоінспектори відвідують навчальні заклади.

Далі …

Не за горами осінній призов до лав української армії. За планом, Волинь має відправити на службу у війську 535 юнаків.

Далі …

Житель Млинова Валентин Тимощук із вчителя перекваліфікувався у правоохоронця. На пенсію йшов уже підполковником з посади заступника начальника відділу карного розшуку Рівненського обласного управління міліції. На заслуженому відпочинку чоловік згадав про свої здібності...

Далі …

88-літній Арсеній Швець із села Котюжани Мурованокуриловецького району Вінницької області не знає, як виглядають гривні, а про долари і євро навіть не чув. Пенсію він не оформлював. Така зневага до грошей з’явилася у чоловіка давно, після несправедливої, на його думку, образи.

Далі …

Головна «годувальниця» Луцького зоокуточка ведмедиця Маша наприкінці минулого тижня наробила переполоху. Тварина зламала замок у своїй клітці та вийшла у загальний вольєр, де знаходяться клітки ще з кількома клишоногими

Далі …

У дитячій реанімації Богдан лежав два дні. Лікарі казали, що народився у сорочці, бо вижив і внутрішні органи цілі. Але йому стало гірше, почали відмирати ноги. Перевезли до опікового центру Луцької міської лікарні. Там видалили мертві тканини, щоб не почалася токсемія. Підключили до апарата штучного дихання. Лікування зголосився оплатити бізнесмен Ігор Єремеєв. Богданові протягом усього життя доведеться пересаджувати шкіру.

Далі …

Коли жителі села Комарівці Сторожинецького району пізно ввечері повернулися із гостей, то помітили, що в їхній оселі побували злодії: зі стіни зникли три комплекти сувенірних рогів карпатських оленів та телевізор.

Далі …

У райцентрі Борщів на Тернопільщині відбувся традиційний фестиваль вишиванки і борщу. Першу страву українця за своїми самобутніми рецептами запропонували тисячам гостей господині із 45 сіл району.

Далі …