Ведмедиця вирвалася з клітки

Головна «годувальниця» Луцького зоокуточка ведмедиця Маша наприкінці минулого тижня наробила переполоху. Тварина зламала замок у своїй клітці та вийшла у загальний вольєр, де знаходяться клітки ще з кількома клишоногими. На цей момент зоокуточок оглядала лише одна сім’я, тож людей швидко вивели за межі. Але Маша вольєр для ведмедів не залишала. Згодом одна з працівниць звіринця таки змогла завести її у клітку.

Маша – головна мама і «годувальниця» Луцького зоокуточка. Ведмедиця часто дає потомство, а керівництво звіринця або обмінює його, або продає. Останнього разу відлучення ведмежати від мами завершилося скандалом через непрозору схему продажу. Зрештою, активісти організації «Чотири лапи» домоглися повернення дитинчати у Луцький зоокуток, але Маша його не признала. Перебування ведмежати у звіринці й провокує останнім часом агресивну поведінку дорослої ведмедиці.

Олександр МІРЧУК,

м. Луцьк

 

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>