«Лікувала» батька, який давно помер

Але, влаштувавшись на роботу в один із розважальних закладів, зрозуміла, що заробітків явно бракує. Тож дівчина почала позичати гроші у нових знайомих.

60-сантиметровий робот Нао і сам є маленьким, як і діти, з якими він грається в міланській клініці Святого Рафаеля. Однак дослідники з європейського проекту ALIZ-E вважають його достатньо потужним: він повністю укомплектований для того, аби протягом дня використовуватись персоналом клініки.

Далі …

ього року на нього завітали колективи з Румунії, Ізраїлю, Мексики, Словенії, Туреччини, Конго, Литви та України. Проведення фестивалю обійдеться організаторам у понад 400 тисяч гривень.

Далі …

29 вересня у Лондоні стартують XIV Паралімпійські ігри. Вчора українська збірна відлетіла на Туманний Альбіон. Наші співвітчизники претендують на потрапляння у трійку в загальному медальному заліку країн. Збірна України складається зі 155 спортсменів.

Далі …

На одному з телеканалів тернополянка прочитала SMS-повідомлення про те, що молодий і забезпечений чоловік шукає супутницю життя. Заінтригована жінка набрала вказаний номер.

Далі …

Двоє працівників однієї з луцьких служб таксі Юрій Редько та Павло Денисюк стали свідками, як на бульварі Дружби Народів (район ДПЗ) легковик збив жінку (на жаль, вона померла у лікарні) і почав тікати з місця пригоди.

Далі …

Параска Королюк померла 26 листопада 2010 року на 72-му році життя. Двоє із трьох її доньок, Ганна і Марія, після похорону поїхали до Польщі, аби заробити гроші на пам’ятник.

Далі …

У книзі «Текстова вишивка. Бродівське письмо» вчений розповів про спеціальний алфавіт, у якому кожен символ у вишиванці відповідає певній літері кирилиці, цифрі, навіть місяцю року.

Далі …

До рівненських правоохоронців звернулася місцева жителька Тетяна і повідомила, що стала жертвою шахрайства.

Далі …

Минулого тижня селяни Ратнівського, Старовижівського, Ковельського та Шацького районів брали штурмом Волинську облдержадміністрацію. І все через борги за молоко.

Далі …