«Пам’ятай, синку, все, що віддав, твоє»

Але про меценатство та благодійність пан Анатолій воліє не говорити. А от про корупцію та 30-відсоткові відкати, про бардак, який твориться у нашій державі, не може як громадянин мовчати. Як членові агенції соціального розвитку села йому болить, що безнадійно затяглося будівництво місцевої школи.

У штаті Каліфорнія (США) запустили перший телеканал для собак.

Далі …

Хліборобам навіть бути… тигроловами! Адже в уссурійській тайзі водилося чимало цих диких тварин. Чесно кажучи, я вважав книгу Івана Багряного «Тигролови» цікавою, пригодницькою, але з дещо надуманим сюжетом. Втікач зі сталінського концтабору десь на Далекому Сході, молодий інженер-авіатор Григорій Многогрішний потрапив до українського поселення в родину Сірків.

Далі …

Замість святого обов’язку – допомогти інвалідові – у місті Радивилові один 28-річний молодик вирішив нажитися на чоловікові, обділеному долею. Запримітивши, що з кишені інваліда-візочника виглядають гроші, він на безлюдній вулиці підбіг до безпомічного і буквально вирвав їх з кишені разом з паспортом. Щоправда, документ на благання потерпілого відразу був повернутий, а про повернення фінансів хтивий [...]

Далі …

Повірити в таке важко, але коли дивишся на старезні мури, у вікнах яких палають яскраві пеларгонії, розумієш, що вислів «Мій дім – моя фортеця» тут звучить не в переносному, а в прямому значенні. У цій кам’яниці від народження проживає 79-річна Стефа Болай, до якої ми й завітали у гості.

Далі …

Про те, що наш земляк Андрій Михайлович Федорук очолює Донецьку обласну раду, я дізнався з вуст волинського губернатора Бориса Клімчука. Перебуваючи у Донецьку на матчах Євро-2012, скористався нагодою і вирішив зустрітися із земляком та взяти інтерв’ю. Моя пропозиція була прийнята. Відбулася цікава бесіда.

Далі …

Біля тротуару зупинився автомобіль «Мерседес», з якого вискочили двоє чоловіків з панчохами на головах, вихопили з натовпу молодика, запхнули його в салон авто. Хтось зателефонував до міліції і повідомив про побачене.

Далі …

Честь нашої держави на ньому захищала волинська співачка Галина Конах. За підсумками конкурсу вона здобула друге місце.

Далі …

День Анатолія Користятинця із села Головниця Корецького району на Рівненщині починається о пів на п’яту ранку. Зарядка, легкий сніданок – і в поле, де його чекають як під лінійку вишикувані саджанці: там треба підгорнути землю, там посапати зілля, там обламати відцвілі квіти троянд... Такого закоханого в садівництво господаря годі й пошукати. Адже, окрім того, що Анатолій Іванович все знає про вирощування овочів, фруктів та ягід, він ще й активно спілкується з однодумцями не тільки з України, але й з-за кордону. Для цього навіть створив свій сайт в Інтернеті. Каже, що скільки б років у людини за плечима не було, треба йти в ногу з часом.

Далі …

Мій чоловік був ліквідатором аварії на ЧАЕС, має першу категорію і статус інваліда війни другої групи. Група інвалідності у нього пов’язана із роботами по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Чи має він право на одержання пільгового авто як гуманітарної допомоги із-за кордону? Або якщо придбає сам: чи можна ввезти автомобіль в Україну без розмитнення? Валентина [...]

Далі …