Майже нічого не їсть, а живиться сонцем

– 25 серпня 2003-го із космосу мені прийшов наказ припинити їсти, – розповідає Микола Миколайович. – Спочатку думав, що це привиділося. Доки наказ не повторився. Енергію я беру звідусіль. Вітер дме, кажу: «Вітре, я люблю тебе». Коли ходжу босоніж, заряджаюся: «Матінко земле, наповни мене своєю силою!» Мене живлять дерева і все довкола. А головне, дивлюся на сонечко по шість годин на день. Заряджатися можна де завгодно, навіть їдучи в маршрутці.

Маневичанин Василь Кулинець третій рік не може користуватися своїм гаражем, бо його залило каналізаційними стоками. Лише після втручання "Вісника і Ко" ситуацію вдалося вирішити.

Далі …

У селі Дунаїв у Кременецькому районі на Тернопільщині хочуть будувати комплекс з виробництва компосту для вирощування грибів. Але дунаївцям є над чим подумати: отримати якісь робочі місця і дихати весь час смородом, чи відмовитися від одного й другого?

Далі …

На оновлення котельного господарства в селах спрямують близько 10 мільйонів гривень, повідомляють у Волинській облдержадміністрації.

Далі …

У вівторок правляча більшість таки протягнула у парламенті у другому читанні та в цілому Закон України «Про засади державної мовної політики». За даними сайту Верховної Ради України його підтримали п’ятеро депутатів, які мають волинське коріння: регіонали Анатолій Горбатюк та Григорій Смітюх, комуніст Адам Мартинюк, Катерина Ващук з «Народної партії» та «нашоукраїнець» Ігор Палиця.

Далі …

Наприкінці минулого тижня рятувальники з міста Яремче Івано-Франківської області займалися пошуком 48-річної мешканки Ківерців та її 16-літнього сина.

Далі …

«Богдан», за посередництвом офіційного дистриб’ютора компанії «Хюндай Мотор Україна», розпочав поставку міських автобусів А20111 у Росію.

Далі …

У зв’язку із запровадженням схеми оптимізації руху громадського транспорту у польському місті-побратимі Луцька Любліні вирішили зменшити кількість транспортних одиниць. З маршрутів зніматимуть старішу техніку.

Далі …

З благословення митрополита Луцького і Волинського Ніфонта студенти Волинської духовної семінарії вирушили до Польщі з метою впорядкувати могили православних українців, які колись там жили.

Далі …

У неділю надзвичайна подія трапилася в одному з найбільших гіпермаркетів Луцька «Там Тамі». Близько третьої години дня зайнялася порожня тара у складському приміщенні.

Далі …