«Хвилі Світязя» виграли волинянка та буковинка

Упродовж трьох днів на березі найбільшого волинського озера студенти з українських та білоруських вузів (два десятки учасників) змагались у вокальній майстерності. Кращими цього разу були дівчата з Луцька та Чернівців.

Велика битва на початку війни між 1-ю танковою групою німецької армії «Південь» і радянськими механізованими корпусами Південно-Західного фронту показала повну безграмотність Сталіна у військових справах. Після бою солдати лежали на полі, як снопи. І досі ніхто не знає їхніх імен, не приносить квіти 9 травня .

Далі …

Любомльські пожежники врятували вантаж, який із Житомира переправлявся в Польщу.

Далі …

Чоловіка, який зробив два неправдивих повідомлення про замінування у Луцьку приміщень облдержадміністрації та залізничного вокзалу, знайшли. Його затримали аж в Одесі й доправили на Волинь.

Далі …

На Волині міліція затримала групу підлітків на чолі з 19-річним хлопцем, які нападали на самотніх бабусь.

Далі …

Цього року у червні святкується 130-річчя від дня народження всесвітньо відомого композитора, диригента та піаніста Ігоря Стравінського. У волинському містечку Устилуг з 1990 року існує єдиний у світі(!) музей композитора, який діє лише завдяки добровільній ініціативі директора устилузької школи мистецтв Володимира Терещука.

Далі …

Очевидці кажуть, що він випав з вікна третього поверху готелю.

Далі …

На Вінниччині приватизували братську могилу, де поховані майже 600 чоловік, яких розстріляли у 1942 році.

Далі …

Тепер, користуючись цим видом транспорту, пасажири можуть почути коротку історичну довідку про місця, якими проїжджають, історію міста, цікаві будівлі, дізнатися, чому названа та чи інша вулиця.

Далі …

У перший день учасники реконструкції, які представляли ВІК «Гренадер» і прибули в одностроях Лейбшандарту СС «Адольф Гітлер», «воювали» з бійцями УПА в лісі неподалік Клюйська, а бійці-прикордонники та червоноармійці і вояки 1-го парашутно-десантного полку Люфтваффе тим часом пройшли маршем вулицями Турійська та облаштувались у тимчасовому таборі поблизу озера.

Далі …