Вихованці Марини Занюк набувають досвіду за кордоном

Модельний Клуб Марини Занюк у листопаді відсвяткував десятиріччя з дня заснування. За цей час не лише сотні дівчат, а й хлопців виявили бажання завоювати світ моди. Навчання відбувається у двох вікових категоріях: 6-12 і 12-24 роки. Вихованці Марини Занюк працюють за контрактами у багатьох кранах світу.

Пенсіонер із Кульчина Григорій Мефодійович Стаднюк зібрав за п'ятдесят два роки у власному домі майже сотню опудал диких птахів і тварин. Домашній музей користується популярністю в учнів з навколишніх шкіл. Та таксидерміст хоче продати відразу всіх опудал, щоб добудувати онукам кімнату та баню.

Далі …

Віталій Нездименко з Луцька - відомий мануальний терапевт, гомеопат, вертебролог. Медик має у своїй практиці практиці безліч випадків успішного лікування мастопатії, захворювання щитовидної залози, фіброміоми, судинних і неврологічних ускладнень.

Далі …

Невідомий поглумився над інвалідом, а потім задушив його рушником. Чоловік жив самітником, але мав багато друзів у соціальних мережах.

Далі …

10 червня у Луцьку обвалилася частина п'ятиповерхівки №109, що на вулиці Рівненській. Мешканці нарікають, що причиною лиха стало перепланування магазину на першому поверсі. Однак офіційних висновків наразі ще нема.

Далі …

У 2004 році в селі Вишеньки Рожищенського району зареєстрували сільський комітет "Злагода". Спільними зусиллями громади у селі відремонтували Будинок культури, організували вивіз сміття, планують облаштувати сільську кладовище.

Далі …

На лаву підсудних уродженець одного із сіл Яворівського району Львівської області потрапив через те, що намагався організувати незаконне переправлення громадян Грузії через Державний кордон України в Республіку Польща.

Далі …

На досудовому слідстві підсудний зізнавався у злочині і повністю визнавав свою провину. Проте, опинившись на лаві підсудних у грудні 2011 року, стверджував, що ніякого відношення до вбивства не має. Враховуючи докази, зібрані слідством, Апеляційний суд Рівненської області засудив Сергія до довічного ув’язнення.

Далі …

Молодший брат помер ще до приїзду «швидкої». Правоохоронці, отримавши повідомлення, терміново виїхали до села, щоб затримати убивцю. Проте знайшли старшого брата неподалік хати повішеним.

Далі …

Чи багато знайдеться людей, які викладуть 500 у.о. за те, щоб захистити себе і своїх рідних від електромагнітного випромінювання і щоб одразу вилікувати абсолютно всі хвороби – покаже час. Усе тільки починається.

Далі …