Вбила залицяльника граблями

Жінка ж була проти любощів, тому вхопила металеві граблі й почала ними бити залицяльника. Йому вдалося вирватися від розлюченої подруги, але від отриманих травм далеко не дійшов.

Всі учасники, ветерани та інваліди Великої Вітчизняної війни зможуть зайти до будь-якої рівненської перукарні та зробити безкоштовну стрижку.

Далі …

Віктор Янукович доручив уряду забезпечити виплату в червні-грудні 2012 року шести мільйонам вкладникам Ощадбанку СРСР компенсації у розмірі до однієї тисячі гривень. Однак отримати кровні гроші не так просто, особливо людяи похилого віку, які не користуються інтернетом.

Далі …

Основним і найбільш гуманним способом боротьби з кротами є шумові установки, наприклад, вітряні вертушки – із жердини і прикріпленої до неї консервної банки (жердину встромляємо в землю). Шум, який створюють бляшанки, і відлякує цих звірків.

Далі …

У селі Шменьки Ратнівського району в місцевому храмі замироточила ікона Царя Слави - Господа, який сидить на троні. Це чудо настоятель храму і прихожани побачили у день Благовіщення. На думку священиків, Господь через ікону проявив свою Божу благодать для того, щоб в людях утвердити віру, а через віру людина має можливість врятувати свою безсмертну душу.

Далі …

ДойчландМобіль пропонуватиме культурно-освітню програму з мовною анімацією, літературними читаннями, показами фільмів, концертами та загальною інформацією про Німеччину.

Далі …

16 травня о 16.00 год. у Палаці культури м. Луцька відбудеться свято танцю "Класичний танець - це життя частинка і натхнення, і весна" за участю нашого земляка, художнього керівника "Чоловічого балету" із Санкт-Петербурга Валерія Михайловського.

Далі …

Поблизу села Скулин Ковельського району у роки Великої Вітчизняної війни був військовий госпіталь. Згодом у ньому розмістили табір полонених німців. Скільки людей захоронено у цьому місці, відомо лише Богу.

Далі …

Поки однокурсники Вікторії Максимів, студентки 6-го курсу медичного факультету спеціальності «Лікувальна справа» Івано-Франківського національного медичного університету, готувалися до державного тестового іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка», вона… народжувала доню.

Далі …

Після війни в селі не вистачало кваліфікованих спеціалістів. І демобілізованого солдата направили у школу механізаторів. Як засвідчує трудова книжка колгоспника, з 1950-го до 15 вересня 1990 року Роман Петрович Вітошко працював у колгоспі. У цьому документі сказано, що за 1951 рік механізатору нараховано 4 карбованці 74 копійки і 154 кілограми зерна.

Далі …