Липківський Свято-Успенський чоловічий монастир зберігає мощі двохсот Божих угодників

Липківський Свято-Успенський чоловічий монастир у Гощанському районі на Рівненщині славиться зцілюючим джерелом. Вода із купальні лікує від багатьох хвороб і ставить паралізованих на ноги.

Соціальний працівник на селі, як невідкладна допомога для немічної старості. Галина Дячук із села Замшани Ратнівського району 19 років обслуговує немічних стариків. Вони для неї - як рідні.

Далі …

У роки війни українську молодь масово вивозили на примусові роботи в Німеччину. За багатьох їхали батьки. А от 14-річна Софія Янішевська потрапила до бауера… добровільно, замість мами.

Далі …

Нещодавно в Луцьку з презентацією своєї нової книги "Лексикон інтимних міст" побував український письменник Юрій Андрухович. Гість спрогнозував, що в 2017 році в Україні станеться якась грандіозна подія.

Далі …

Неподалік цвинтаря до нього почали чіплятися двоє незнайомців. Максим спробував втекти, проте хулігани наздогнали його і побили. Крім того, відібрали два мобільні телефони і відеокамеру.

Далі …

Минулого тижня Луцьке підприємство електротранспорту відзначило своє 40-річчя. Тролейбусники отримали гарний подарунок до свята. Луцький автомобільний завод передав підприємству чотири відреставровані тролейбуси «Богдан», які простоювали через поломки.

Далі …

Відімкнувши живлення, вони вкрали високовольтні трансформатори і масляний перетворювач. Пристрої вартістю майже 25 тис. гривень розбили, а мідну обмотку здали на металобрухт.

Далі …

Обурені до краю, мирогощанці та жителі кількох довколишніх населених пунктів прийшли під стіни Рівненської обласної ради, аби просити (точніше – вимагати) від депутатів, що зібралися на сесію, підтримки та справедливості.

Далі …

У Луцьку триває активна фаза реконструкції залізничного вокзалу. Нещодавно інспектувати роботи будівельників приїжджав начальник «Львівської залізниці» Богдан Піх. Зустрічали гостя голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та Луцький міський голова Микола Романюк.

Далі …

У Рівному працівники СБУ затримали капітана міліції, який вимагав у підприємця хабара. Той мав заплатити сім тисяч гривень за те, щоб уникнути перевірки на своєму підприємстві.

Далі …