У 79 літ їздить з пластунами у Карпати

79-річний Павло Васьків з Володимира-Волинського - один з найстарших волинських пластунів. Дідусь досі їздить на таборування молоді, планує відзначити 100-ліття організації "Пласт".

Ковельський приватний нотаріус Наталія Козоріз чудово зуміла поєднати кар'єру із народженням двох дітей як мати одиначка. А близько двох років тому взяла на виховання ще п'ятеро сиріт. Заради дітей жінка навіть зайнялася городництвом.

Далі …

Михайло Хускавадзе вже 49 років працює в тирі Львівського медичного університету. У листопаді 1942-го втратив після важкого поранення кисть лівої руки. Сам змайстрував собі протез і на базі Львівського мед університету створив секцію для стрільців з лука.

Далі …

Заслужена майстриня народної творчості Оксана Білоус відома серед митців як неперевершена писанкарка. Коли Ющенко був президентом, то замовляв у неї сотні писанок, які роздаровував послам та іншим відомим людям.

Далі …

Олена Твердохліб та Ірина Гуменюк познайомилися на заробітках у Чехії. Повернувшись додому, започаткували власну справу. Вже десять років дитячий одяг, пошитий у Маяках, користується попитом по всій Україні.

Далі …

Перший такий молебень уже відбувся в Архікафедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Тернополя.

Далі …

Наприкінці минулого тижня під час спільної спецоперації волинських та столичних працівників УБОЗ вдалося затримати чотирьох членів організованого злочинного угруповання з Криму на чолі з колишнім міліціонером Юрієм П.

Далі …

Біля села Гурби Здолбунівського району у квітні 1944 року відбувся бій повстанців і енкаведистів, у якому полягло кількасот солдатів. Сьогодні на місці бою встановлено Пантеон героїв, діє Свято-Воскресенський монастир.

Далі …

Ще будучи хлопчаком, мріяв стати священиком, та життя внесло свої корективи – і він подав документи до медінституту. Після закінчення інтернатури став працювати хірургом.

Далі …

Я удочерила хвору (хв. Дауна) 10-річну дівчинку після смерті її матері. Зараз дитині минуло 18 років і вона інвалід з дитинства І групи. Нещодавно мені випадково підказали, що дівчинці можна оформити пенсію по втраті годувальника. Але у пенсійному відповіли, що оскільки дитина була всиновлена, ніякої допомоги я не матиму. Думала, що зробила добру справу, а виходить, навпаки…

Далі …