Бабця не розлучається з улюбленою гармошкою

Мешканка села Стрільськ Сарненського району Ганна Круглик змалку грає на гармошці. Минулого року бабуся їздила до Львова на святкування Дня Незалежності, де приємно вразила своєю грою місцеву публіку.

Рівненський викладач біології Ростислав Шикула понад три десятки років колекціонує рідкісні види тварин, риб та комах. Сої експонати біолог збирає, подорожуючи світом.

Далі …

Дослідники з університету Лаваль у Канаді встановили, що паперові рушники в громадських туалетах несуть в собі серйозну загрозу для здоров’я.

Далі …

У 2007 році 20-річна лучанка Катя поїхала на заробітки в Європу. Через п'ять років тіло дівчини знайшли в морозильній камері в Німеччині.

Далі …

Чи можливо створити хороший настрій з повітря? Виявляється, можна, аби було бажання та натхнення – переконана лучанка Вікторія Новак, яка з повітряних кульок робить смішні, добрі композиції.

Далі …

Агроном Валентин Леусь із Гощі півстоліття лікує своїх пацієнтів травами. Лікарські рослини чоловік вирощує сам і готує з них цілющі суміші та настоянки.

Далі …

Щопонеділка віряни УПЦ збираються в Луцькому палаці культури. На їх численні прохання митрополит Ніфонт благословив відновлення катехізичних читань. На цих заняттях віруючі ознайомлюються зі Священним Писанням, православним віровченням, історією церкви, життям святих отців, окрім того, тут обговорюються нагальні проблеми сьогодення

Далі …

За останні чотири роки плідної праці жінка написала понад 150 картин. Їх охоче купують лучани, і навіть в приватних колекціонерів Італії, Росії, Польщі, Ізраїлю, Німеччини є її роботи.

Далі …

Хоч і кажуть, що нині люди не такі набожні, як колись, але є серед сучасників такі молитовники, які життя віддають за віру і Христа. Хто був на Святій Землі і пив воду з Криниці Якова, мабуть, звернув увагу, що у грецькому православному храмі святої Фотинії Самарянки є нетлінні мощі священномученика Філумена.

Далі …

У селі Духче на Волині живуть у парі свати - Антоніна Федорівна і Анатолій Остапович. Пенсіонери зійшлися після того, як одружили своїх дітей.

Далі …