Поки з Німеччини дійшли, то вже на чоловіка справу завели

86-річна Зінаїда Мартиш прожила нелегке життя. У 17 вивезли батрачити в Німеччину. Після війни повернулася додому у парі з українцем Петром, але чоловіка відправили у Сибірські табори 25 літ. Поїхала за ним і Зіна, забравши чотирьох дітей. На рідну землю повернулася лише в середині 1970-х років.

82-річний Яків Віднік зі Скулина мав дев'ять дружин. Чоловік переконаний, що людей на світі тримає любов. Саме тому після смерті останньої дружини дідусь живе окремо в старенькій хатині, окремо від дітей. Каже, самому найкраще.

Далі …

У родині Миркевичів із села Вовковиї - всі музиканти. Дочки, сини, зяті, невістки - всі грають на музичних інструментах, гарно співають. Нині Миркевичі мріють відновити у селі духовий оркестр.

Далі …

74-річний Йосип Гаснюк із Виноградова за півстоліття зібрав автографи усіх космонавтів світу. У його приватній колекції зібрано до п'яти тисяч автографів знаменитих людей світу. Серед експонатів колекціонера - м'яч від Лобановського та медаль від Путіна.

Далі …

У Козині Рожищенського району через 10 років вдруге відкрили дитсадок. У приміщення, яке стояло пусткою, вдихнули нове життя і представники влади, і місцеві жителі.

Далі …

80-річна Анастасія Денисівна Денисюк із села Грем’яче Ківерцівського району за свій вік звідала всього: і радість, і біду, і гірку втрату. Однак і зараз вона оптимістка. Найбільше хоче побачити, як одружаться троє її онуків, які малими втратили батьків, а вона була їм і за тата, і за маму.

Далі …

Тримали чимале господарство, кілька гектарів землі, щоб виростити і вивчити дітей. А хто вчив, той знає, як це важко готувати їм сумки і збирати гроші на навчання. Працювала Шура з усіх сил, аж здоров’я своє підірвала.

Далі …

Як відомо, колишнього головного тренера і віце-президента ФК «Волинь» Віталія Кварцяного дисциплінарний комітет Федерації футболу України відлучив від футболу до кінця сезону за критику на адресу суддів. Таким чином до початку нового чемпіонату тренер своєю професійною діяльністю займатися не зможе. Проте Віталій Володимирович без роботи таки не залишився. Допомогли з працевлаштуванням фахівцю журналісти. Свої ораторські [...]

Далі …

Кличко-молодший відстоюватиме свої чемпіонські титули з французьким боксером Жаном-Марком Мормеком. Для українського чемпіона бій з Мормеком буде 60-м поєдинком у кар’єрі. Володимир здобув 56 перемог (49 достроково), зазнавши три поразки. Бій із французьким претендентом відбудеться ввечері 3 березня на футбольному стадіоні ESPRIT-Arena у німецькому Дюссельдорфі. Двобій покаже телеканал «Інтер». Початок трансляції о 22.15.  

Далі …

Система позики грошей через пошту дуже проста і активно розрекламована – насамперед для нещасних, фінансово-неграмотних пен-сіонерів.

Далі …