Нерукотворний скельний образ Спасителя у Рукомиші

– Мені люди сказали: “Не маємо чим гордитися, але маємо дорогу святиню – гріб Господній”, – розпочав розповідь отець Михайло. – Чому його так називають? Коли хан Батий розгромив у 1240 році православний центр Київ, монахи пішли на західні землі. Більше половини зупинилися на Хмельниччині у місті Сатанів. Інші по течії річки Стрипи прийшли до наших місць, ось до цих скельних печер. Вчені, які бувають у нас, вважають, що це дно допотопного всесвітнього океану чи Сарматського моря. Ці печери теж витвір океанічного дна.

На закарпатський фестиваль приїздить безліч туристів, зокрема й інші Миколаї, Діди Морози. Виявляється, три роки тому був і один Санта-Клаус зі США (про що організатори не знали). Згодом він надіслав Федору Шандору газету «Нью-Йорк Таймс», де було вміщене фото з ужгородського Параду Миколаїв.

Далі …

У пункт прийому металобрухту чоловіки пішли не одразу, бо розуміли, що їх шукатимуть. Та міліціонери все одно затримали крадіїв по гарячих слідах.

Далі …

Зловмисники замінювали на авто первинні номери кузовів на номери аналогічних автомобілів, зареєстрованих на інших власників, створюючи таким чином автомобілі-«двійники».

Далі …

За станом свого здоров’я хлопчик повинен був проходити навчання з фізкультури у спеціальній групі (у відповідності до проведеної проби Руф’є). У нього була хвороба серця.

Далі …

На замовлення клієнтів «штампували» посвідчення водія, закордонні паспорти, вклеювали в них фальшиві шенгенські візи…

Далі …

Увійшовши у контакт зі старенькою, циганки запропонували їй ще одну послугу. Шахрайки переконали стареньку, яка на той час, ймовірно, уже була під сильним гіпнозом, що гроші – це зло.

Далі …

Кращого місця з «потрібним» підґрунтям для таких злочинів, ніж Нововолинськ, на Волині, напевно, і не знайти. Місто, збудоване 60 років тому для шахтарів, скотилося у глибоку соціальну яму після закриття більшості вугільних копалень. Багато людей втратили джерела стабільного прибутку.

Далі …

Варто пам’ятати, що вагітність – це стрес, а для несформованої психіки зовсім юної особи він подвійний. З медичної точки зору, ранньою вважається вагітність до закінчення формування у молодої мами статевої системи. Як правило, лікарі не рекомендують народжувати раніше 18 років.

Далі …

У десятку країн, що, за прогнозами, зникнуть найраніше, входять Гонконг, Боснія і Герцеговина, Росія, Мальта, Словаччина, Сінгапур, Румунія, Угорщина і Македонія.

Далі …