Школа, де учням не задають домашніх завдань

Результат такої методики навчання говорить сам за себе: 80 відсотків випускників стають студентами державної форми навчання провідних вузів України!

Змалку спізнала, по чім фунт лиха і мозолі на руках. Зрештою, як і все її покоління, що зростало в колгоспах і котре нині називаємо «дітьми війни». Зосталася без батька (загинув на фронті), а в матері, крім неї, підлітка, ще дві менші сестрички на руках були. Та ніхто на те не зважав – ходила на колгоспну каторгу на рівні з дорослими жінками.

Далі …

Не ставши чекати і свого арешту, Божко втік із Харкова до Херсона. У причорноморському місті він деякий час скитався бездомним бурлакою, доки не пристав у прийми до місцевої вчительки.

Далі …

Розпочав власне виробництво і відроджує легку промисловість

Далі …

Згодом зайнявся й ремонтом взуття. Із 2007 року орендую приміщення під майстерню. А загалом мій трудовий стаж становить 31(!) рік.

Далі …

А цвяхи в неї забили Борис Єльцин, Леонід Кравчук, Станіслав Шушкевич

Далі …

Село Крупове Дубровицького району здавна славиться своїми мистецькими традиціями, надзвичайно багате на народні таланти і чи не єдине в Україні, яке має трьох заслужених майстрів народної творчості України – Уляну Кот, Ніну Рабчевську та Любов Стельмашук. Ремесла тут – на різний смак та вибір: бондарство, різьбярство, лозоплетіння… А найбільше у селі ткаль та вишивальниць. Витвори [...]

Далі …

Рідні, звичайно, дуже розхвилювалися, забили на сполох. На пошуки дитини підняли усе село.

Далі …

Кожен концерт Степана Гіги – це воістину свято для душі. У цьому переконалися і жителі та гості селища Млинова, до яких завітав Степан Гіга.

Далі …

Як і минулого разу, після причастя і подячних молитов всіх інвалідів частували смачними пиріжками і компотом.

Далі …