ПАРЄ засудила Росію і закликала вивести війська з Криму

Парламентська Асамблея Ради Європи засудила дії Росії щодо України та підтримала її цілісність і унітарність. Відповідне рішення отримало 154 голоси, 26 - виступило проти, повідомив депутат «Батьківщини» Андрій Шевченко.

«ПАРЄ ухвалила резолюцію з тотальною підтримкою України і дуже серйозними позиціями в тексті. Це була найжорсткіша рубка в Асамблеї за останні багато років, але результат на табло! Вітаю всіх!», - написав у себе на Facebook депутат «Батьківщини» Володимир Ар'єв.

Парламентська асамблея Ради Європи також  проголосувала за негайне виведення російських військ із Криму у зв'язку з денонсацією угод щодо Чорноморського флоту, повідомляє «Українська правда».

Таку поправку, ініційовану українською делегацією, до тексту резолюції щодо України асамблея ухвалила більшістю голосів: 140 - за, 32 - проти, 9 - утрималися.

«У зв'язку з денонсацією Російською Федерацією угод, укладених у 1997 році щодо Чорноморського флоту, розміщеного в Криму, асоціація закликає Росію негайно вивести свої війська з Криму», - сказано в поправці.

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>