Україна в Сочі «взяла» золото!

Сьогоднішній день для України надзвичайно насичений на важливі події. Окрім новин із Верховної Ради, усю громадськість сколихнуло повідомлення про перемогу наших спортсменок на Олімпіаді у Сочі. Україна виборола своє перше золото.

Українські біатлоністки завоювали золоті медалі в естафеті. Виграла гонку четвірка у складі сестер Валентини і Віти Семеренко, Юлії Джими і Олени Підгрушної. Позаду наші дівчата залишили 16 команд. Друге місце  зайняла збірна Росії, третє – Норвегії.

Ця перемога вивела Україну на 20-те місце у загальному заліку. Всього станом на нинішній вечір медалі в Сочі здобуло 26 країн. Ще 63 поки без жодної перемоги.