«Шахтар» не зміг взяти реванш у німецького «Байєра»

У четвертому турі групового раунду Ліги Чемпіонів донецький «Шахтар» не зміг переграти вдома леверкузенський «Байєр». У першому таймі «гірники» могли вирішити долю зустрічі, проте не реалізували чимало моментів.

Після перерви картина на полі змінилася докорінно. Тепер уже гості по повній завантажили роботою голкіпера «Шахтаря» Андрія Пятова. Наприкінці матчу донеччани провели щось схоже на фінальний штурм, проте знову не реалізували кілька моментів.

Матч так і закінчився «сухою» нічиєю. Нагадаємо, що два тижні назад команди зустрічалися у Німеччині, і тоді донецький клуб зазнав принизливої поразки – 0:4.

«Шахтар»-«Байєр» – 0:0

«Шахтар»: 30. П'ятов, 3. Хюбшман, 5. Кучер, 10. Бернард (77. Ілсіньо, 64), 13. Шевчук, 17. Фернандо, 19. Феррейра (9. Луїс Адріано, 78), 20. Дуглас Коста (28. Тайсон, 78), 33. Срна, 29. Алекс Тейшейра, 44. Ракицький.

1. Лено, 5. Спахич, 6. Рольфес, 7. Сон Хин Мін (13. Хегелер, 77),8. Л. Бендер, 11. Кісслінг, 17. Беніш, 18. Сем (23. Круз, 90+3), 21. Емер Топрак, 26. Донаті, 27. Кастро (10. Джан, 69).

У паралельному матчі «Реал Сосьєдад»-«Манчестер Юнайтед» також зафіксовано результат 0:0. Для іспанців це перший заліковий пункт, і вони міцно закріпилися на останній сходинці. Лідирують у групі англійці з вісьмома очками, «Байєр» і «Шахтар» мають по 5 очок.