У Ковелі пройшов етап чемпіонату України з моктокросу

У Ковелі пройшов третій етап чемпіонату України з мотокросу групи «Б» (ТСОУ) та кубкові заїзди пам’яті Миколи Клімашевського.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з Києва, Рівного, Львова, Ужгорода, Червонограда, Хмельницького, Чернівців, Хуста, Клевані і, звичайно, волиняни, повідомляє сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях третього етапу чемпіонату України з мотокросу групи «Б» в заїздах серед мотоциклів різних класів перемогу святкували ковельчани Володимир Поліщук (об’єм двигуна 150 кубічних сантиметрів) та Володимир Яцюк (об’єм двигуна 500 кубічних сантиметрів).
Серед команд кращими були теж мотогонщики з Ковеля, ІІ місце завоювали спортсмени Хмельницького, третє - Києва.

У змаганнях на Кубок пам’яті Миколи Клімашевського вдало виступили волиняни. В класі мотоциклів 500 см³ І місце посів майстер спорту Андрій Буренко (м. Луцьк), ІІ – майстер спорту Юрій Наумчик (м. Ковель). Серед ветеранів переміг майстер спорту Валерій Лащук (м. Луцьк).
По завершенню офіційної частини  Андрій Буренко, якому нещодавно подарували новий потужний мотоцикл, продемонстрував його можливості на ковельському треку.