У другому спарингу «Волинь» обіграла «Динамо-Брест»

Сьогодні, 14 жовтня в передобідню пору ФК «Волинь» провів другий товариський матч з білоруським «Динамо-Брест». Хоча команди виступають у рівних за рангом лігах своїх країн, проте український футбол помітно міцніший. І якщо у першому матчі білорусам таки вдалося відстояти нічийний результат, то у повторній зустрічі тільки небувалий фарт і марнотратство гравців «Волині» дозволили їм уникнути розгрому. Як випливає з текстової он-лайн трансляції матчу на сторінці ФК «Волинь» у Фейсбук, тільки у першому таймі моментів, гідних уваги, у господарів поля було понад десяток. Проте реалізувати із них вдалося всього один. Вивів лучан вперед румун Матей. Як не парадоксально, але у другому таймі голів було більше, хоча сама гра проходила у спокійнішому руслі. Команди проводили чималу кількість замін, тож високий темп підтримувати уже не вдавалося. М’яч ще двічі побував у воротах динамівців з Бреста. «Дубль» оформив Дмитро Козьбан. Але й гості не пішли з поля без гола. У підсумку «Волинь» перемогла 3:1.