Українська молодіжка розгромила грецьку

Молодіжна збірна України з футболу (U-21) здобула впевнену перемогу у товариському матчі з Грецією. Свій поєдинок підопічні Сергія Ковальця проводили у Львові. Голів глядачам довелося чекати довго. Лише у компенсований до першого тайму час українців вивів вперед Пилип Будіківський із «Севастополя» реалізував 11-метровий. Друга половина зустрічі виявилася куди веселішою. Українці каменя на камені не лишили від грецької команди. Ще один гол забив Будківський, також по одному разу відзначилися Владислав Кулач з «Іллічівця» й Андрій Цуріков з «Динамо».

П’ятнадцять хвилин у цьому матчі провів на полі оборонець «Волині» Віталій Приндета.

Україна (U-21) - Греція (U-21) 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Будківський (45+1 пен), 2:0 - Цуріков (53), 3:0 - Будківський (78), 4:0 - Кулач (90+2).

Україна U-21: Денчук (Гальчук, 86), Насонов (Рижук, 62), Ордець (Трояновський, 86), Неплях (Приндета, 75), Цуріков (Мягков, 86), Бабенко (Ковалець, 62), Нойок (Озарків, 75), Калитвинцев (Чурко, 62), Бохашвілі (Іванко, 62), Болбат (Мякушко, 86), Будківський (Кулач, 75).

Греція U-21: Діодіс (Яніотіс, 46), Потурідіс, Стафілідіс, Тріантафіллопулос, Марінакіс, Коловас, Лагос, Баллас, Лікоянніс (Янніотас, 24), Кареліс (Коцарідіс, 46), Велліос (Бухолакіс, 46).